реклама

реклама

«Суддя Паламар перевищив свої повноваження, наплював на рішення міськради про міський бюджет Черкас, ухвалив неправосудне рішення», – із такими звинуваченнями на адресу судді Черкаського адміністративного суду, який скасував бюджетні рішення «канівської» сесії міськради, виступив щойно під час прес-конференції міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Безымянный2

Як зазначили представниці юридичного і фінансового департаментів міськради, судове рішення ухвалене і впроваджується з численними порушеннями. Зокрема суд не повідомив негайно міськраду про своє рішення. Також порушено принцип про те, що заходи із забезпечення позову мають бути співмірними своїм наслідкам; позов не повинен впливати на інтереси третіх осіб.

У зв’язку з тим, що всі фінансові рішення після 22 серпня заблоковано, органи місцевого самоврядування у Черкасах не можуть виконувати свої повноваження. Як зазначили представники низки міських служб і департаментів, постраждали заклади освіти, охорони здоров'я, комунальники, ОСББ, пільговики тощо. Без фінансування залишилися навіть проекти позивачів - такі як колесо огляду в парку "Сосновий бір".

Як діяти далі, у міській владі не знають, тому що подібних прецедентів в Україні ще не було.

Депутати із фракцій, прихильних до міського голови, наголосили на несправедливості звинувачень своїх опонентів. Так, голова бюджетної комісії Юрій Тренкін зауважив, що всі рішення комісії були гласними, на засіданнях були присутні представники ПВД і БПП, які тепер закидають Тренкіну відсутність гласності. Говорили і про моральний бік судового рішення, яке "переводить політику у вимір життя простих черкащан".

Розкритикували учасники прес-конференції (зокрема міський голова) також правоохоронні органи, які "замість того, щоб розслідувати вбивства, напади на депутатів, знищення майна, більше цікавляться тим, хто, приміром, зачепив представника БПП у коридорах міськради".

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #10 ХХ 28.09.2018 15:54
Цитую бывший:
Не знаєте як діяти- дійти по Закону.

Та тут в тому і діло, що Бондаренко думає, що йому все дозволено, а зараз шукає винних і крайніх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Тралік 28.09.2018 13:01
Більшої шкоди місту ніж завдав толя і його молода команда навряд чи можна уявити (прибирання снігу, вивіз сміття, ремонт доріг і тротуарів). Грошей набагато більше ніж в одарича, але за що не візьметься нічого до пуття не доводить все щось заважає. Зате МАФи як гриби після дощу. Це те що на виду, а що насправді страшно подумать. Найкраще що може зробити мер це піти добровільно і поїхати на свою малу батьківщину. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Ван Гог 28.09.2018 08:10
Да, чотири роки назад, налізло у владу дуже багато "валянків" які і близько біля неї не повинні бути, тепер питання як їх назад вигнати, вони ж як кліщі...і творять незрозуміло що...Вибір не великий, але всіх цих до влади пускати вже не треба...хто завгодно, лише не ці....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 бывший 27.09.2018 19:34
Прийміть всі необхідні рішення в законий спосіб на сесії в Черкасах і не морочить голови ні громаді ні суддям. Не знаєте як діяти- дійти по Закону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 блазень 27.09.2018 19:19
Канівська "сесія" це бєспрєдєл внатуре, та "гарна" реклама Юлє. Як і заяви накшалт °Аз воздам° від бондаренка та мушиека.Не те вже вільне козацьке місто, не те...танцюють його як хотять... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Неязон 27.09.2018 18:52
Я понимаю, что у Згиблова и Ко здоровая голова была, проводя закрытое собрание с привезенными студентами из Киева и Смелы на Темпе??? И областной прокурор ,ужинающий с Бродским в Казбеке на Лэси Украинке , это тоже все все окнаголосовали хрен виноват судья, отменивший незаконные решения?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Реаліст 27.09.2018 18:05
КЛАСИЧНА СПРОБА ТИСКУ НА СУД, З ВИКОРИСТАННЯМ СЛУЖБОВИХ ПОВНОВАЖЕНЬ. Причому, зроблена привселюдно і задокументована десятками журналістів і їхніх ЗМІ.
Чудовий привід для ще одного судового позову - проти ідіота, який возомнив, що його Юлька - вже президентиха з повноваженнями пукіна і Піночета, разом узятих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Светлана 27.09.2018 17:06
Цитую Olga:
Бондаренко вирішив, що він вхопив бога за бороду.Пішов по "безпределу" в Каневі, а тепер кричить, що його образили і місто поставили на коліна.Та так як він разом зі своєю бандотою поставив місто - нікому так не вдавалося.Завалив все,що можна. Зарано він сподівається , що Юля -президент. Дивлячись на її команду в Черкасах - боже борони за неї голосувати!

Ви, знаєте, а теща бондаренка у себе на сторінці розмірковує про те, як вони усім покажуть навесні, коли юля стане президентом. Вони не сумніваються, вони впевнені! Уявити толю, тренкіна десь в кабміні - Б.же збав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 Olga 27.09.2018 15:42
Бондаренко вирішив, що він вхопив бога за бороду.Пішов по "безпределу" в Каневі, а тепер кричить, що його образили і місто поставили на коліна.Та так як він разом зі своєю бандотою поставив місто - нікому так не вдавалося.Завалив все,що можна. Зарано він сподівається , що Юля -президент. Дивлячись на її команду в Черкасах - боже борони за неї голосувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #1 язон 27.09.2018 15:12
С больной головы на здоровую? На тайном незаконном сборище, при участии посторонних лиц, наголосовали хрен знает чего - а виноват судья, отменивший незаконные решения?