– Наразі система наповнюється контентом: туди забивають графіки уроків, інформацію про вчителів, телефони батьків тощо, – розповів пан Воронов. – На цю роботу вже пішов практично місяць. Зараз по школах будемо розвозити спеціальні комп'ютерні планшети... У закладах освіти є невеликий супротив, бо ведення електронних щоденників – це додаткова робота. Проте ми будемо звертатися до Міністерства освіти і науки з ініціативою, щоб у Черкасах та Сумах, де запроваджується проект «електронний щоденник», дозволили відмовитися від паперових журналів, аби вчителям не робити подвійну роботу.
У школах, де раніше було запроваджено електронні щоденники, до них уже звикли та вважають звичайною річчю.
– Черкаські вчителі прогресивні, й, що цікаво, педагоги старшого віку входять у ці процеси навіть швидше, ніж молоді, – зазначив Сергій Воронов. – Сьогодні я підписую наказ про впровадження проекту «електронна школа». Сподіваюся, справа піде.
реклама
Коментарі
Як оцінки будуть з'являтися батькам ( онлайн в ту ж мить? Чи буде там відвідування та домашнє завдання??? І як бути, якщо щоденників видали школі меньше, ніж наявних вчителів?
Стрічка RSS коментарів цього запису