реклама

реклама

Близько 100 християн міста та області взяли участь у Школі Реформації, яка цими вихідними відбулася в одній із євангельських церков Черкас. Навчання стало можливим завдяки сприянню громадського об`єднання «Східноєвропейська Реформація» та Черкаському областному комітету Руху Реформації.

аа

Така освіта спрямована на реформування народів Східної Європи  через запровадження Біблійних стандартів і принципів в усі сфери життя суспільства. Під час Школи говорили про світогляд та сучасні виклики, про політику, фандрайзинг, економічну діяльність та різні аспекти служіння у медіа.

Як наголосив керівник ГО «Східноєвропейська Реформація» Ярослав Лукасик, відродження суспільства насамперед має починатися з духовної сфери. Але побудувати духовно здорову націю можливо, лише добре розуміючи свою історію, що допоможе обрати потрібну модель розвитку суспільства.

- Ми зараз живемо в епоху постмодернізму, який передбачає деконструкцію того, що будувалося тисячоліттями: цінностей, стандартів, поглядів.  На відміну від Заходу, де Реформація створила своєрідний імунітет до постмодернізму і надто розвинула індивідуалізм, Україна сьогодні залишається надто вразливою до сучасних процесів у суспільстві, — наголосив Ярослав Лукасик. — Тому надто важливо будувати Україну на християнських засадах, що передбачає збереження вічних Біблійних  цінностей.

Про враження від Школи Реформації розповідає один із учасників Євген Погрібний:

«Я вважаю, що Церква завжди була рушійною силою добра у будь-якому народі. І хоч сьогодні Церква трохи втратили розуміння важливості духовного впливу на суспільство, його потрібно знову відновити, реформувати у нашому розумі, щоб навернути серця людей до Бога. У цьому є ключ для усіляких добрих змін в Україні. Школа Реформації – це одна зі сходинок для досягнення хороших змін у нашій країні».

Під  час панельної дискусії, у якій брали участь лідери Руху Реформації в Черкаській області, серед головних здобутків Руху за останні півтора року було відзначено те, що Церкви почали об’єднувати зусилля для спільної справи.  Незважаючи на те, що були визначені головні перепони на шляху реформування Церкви і суспільства, учасники розділили надію на те, що наполеглива робота у цьому напрямку принесе свої плоди і ми побачимо чесних управлінців, сумлінних працівників та чиновників, якісну медицину та освіту, яка виховує добропорядних людей.

Прес-служба Черкаського обласного комітету Руху Реформації

реклама

Коментарі  

 
-1 #1 Гроші 10.10.2018 17:40
Якби Церква завжди була рушійною силою добра у будь-якому народі, то не було б релігійних війн, інквізиції, не палили б на вогнищах відьом, не торгували б індульгенціями за прошення гріхів і, врешті, не була б потрібна Реформація Церкви. Добре, що тепер Церква відділена від держави і школи. Це пішло їй на користь і вона зайнялася своєю справою - духовним готуванням людей до нового життя в потойбічному світі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100