реклама

реклама

Очільник області проінспектував ремонтні роботи в черкаському аеропорту. Тут триває капітальний ремонт штучної злітно-посадкової смуги.

20181008_135315

Роботи виконує ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ», що виграло відповідний тендер. Ремонтники вже завершують укладання нижнього шару покриття на всій протяжності смуги.

– Є всі умови для вчасного завершення робіт в аеропорту: фахівці, необхідні матеріали й техніка, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Цей об’єкт для нас стратегічно важливий, особливо в контексті розвитку області. Ініціатива ОДА з його відродження була підтримала депутатами обласної ради. Опісля ремонту злітної смуги, наш наступний крок – будівництво терміналу. Нині тривають проектні роботи. Ми плануємо цей проект подавати наступного року на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

43569364_173109060275015_6866651978924032000_n

Нагадаємо, капітальний ремонт штучної злітно-посадкової смуги КП «Аеропорт Черкаси» коштує понад 120 млн грн. Він став можливим завдяки співфінансуванню з Державного фонду регіонального розвитку України й обласного бюджету.

20181008_134900

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 иван 14.10.2018 09:57
Цитую Андрій Ос:
Неймовірно гарні новини. На перспективу, це 100% потрібні кроки для будь-якої країни. Треба міркувати не тільки сьогодні і зараз, а насамперед на майбутні реалії

Эта перспектива с 1991 года и ей не видно конца.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Андрій Ос 14.10.2018 08:36
Неймовірно гарні новини. На перспективу, це 100% потрібні кроки для будь-якої країни. Треба міркувати не тільки сьогодні і зараз, а насамперед на майбутні реалії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Пупсік 11.10.2018 14:14
А чому тоді в працівників КП "Аеропорт Черкаси" заборгованість із заробітноі плати 803,1 тис.грн ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Перехожий 11.10.2018 12:42
Цитую ченчик:
Цитую бывший:
Цей обьєкт Дуже важливий і необхідний для міста і області, але тільки за умови зміни керівників як області так і держави в цілому. З вашою економічною політикою треба аеропорти будувати в Польщі та інших країнах,куди змушений тікати трудовий ресурс України. Хто чув,щоб хоч один чиновник,прокур ор, мент чи податківець рвонув кудись за кордон? Так що при вашій владі ніякого аеропорту в місті небуде, а ця показу бурної діяльності - спосіб заробити на державних коштах.

до переліку професій ще слід добавити митник і суддя.....

Та чому? Один колишній суддя, мер та депутат в одній особі рвонув аж на Москву де підробляє на телевізійних каналах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 ченчик 11.10.2018 09:03
Цитую бывший:
Цей обьєкт Дуже важливий і необхідний для міста і області, але тільки за умови зміни керівників як області так і держави в цілому. З вашою економічною політикою треба аеропорти будувати в Польщі та інших країнах,куди змушений тікати трудовий ресурс України. Хто чув,щоб хоч один чиновник,прокур ор, мент чи податківець рвонув кудись за кордон? Так що при вашій владі ніякого аеропорту в місті небуде, а ця показу бурної діяльності - спосіб заробити на державних коштах.

до переліку професій ще слід добавити митник і суддя.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Каааа 11.10.2018 08:31
Ну вот парадокс хозяйственности !!! С одной части аеропорта снимают асфаль на продажу как оскол чтоб покрыть задолженость аеропорта, а в другой части ложат асфальт!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Сотник 11.10.2018 00:54
Вчора на Хуторах перевіряв, сьогодні в аеропорту, а завтра ... По факту - от і увесь реально існуючий ремонт!!! Ось де ще є можливість "розпиляти", або правильно "освоїти" кошти, до яких ще зможе, на останок, дотягнутись слабіюча рука очільника!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 бывший 10.10.2018 22:20
Цей обьєкт Дуже важливий і необхідний для міста і області, але тільки за умови зміни керівників як області так і держави в цілому. З вашою економічною політикою треба аеропорти будувати в Польщі та інших країнах,куди змушений тікати трудовий ресурс України. Хто чув,щоб хоч один чиновник,прокур ор, мент чи податківець рвонув кудись за кордон? Так що при вашій владі ніякого аеропорту в місті небуде, а ця показу бурної діяльності - спосіб заробити на державних коштах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 ченчик 10.10.2018 19:39
щось мало віриться, що на асфальт будуть сідати літаки, більш вірогідно-вертольоти, а ще вірогідніше- банальні автомотогонки і всякі нічні і денні перегони.......