реклама

реклама

Медики оприлюднили звернення до голови Черкаської ОДА Юрія Олеговича Ткаченка через бюджетні неплатежі.

1_image

Копію заяви «Прочерку» надала Любов Майборода.

Нижче подано текст заяви:

«Ми, представники установ охорони здоров`я міста Черкаси, звертаємось до Вас з проханням втрутитись в ситуацію з забезпеченням інвалідів І та ІІ групи пільговими медикаментами.

Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 24.09.2018  № 2340/3539/18 зупинено  дію рішення Черкаської міської ради від 22.08.2018 № 2 -3440 та № 2-3441 «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.01.2018  № 2-2886 «Про міський бюджет на 2018 рік».

Вищезазначеним рішенням сесії від 22.08.2018 передбачалось виділення 1,5 млн. гривень на придбання пільгових медикаментів для інвалідів І, ІІ групи.

Через ухвалу  Черкаського окружного адміністративного суду у складі головуючого судді Паламар П.Г. за позовом депутата Черкаської міської ради  Радуцького О.Р. 5, 5 тисяч інвалідів залишились без пільгових медикаментів, в тому числі знеболюючих для онкохворих,  що ставить під загрозу їх життя.

Звертаємось до Вас, як представника Президента в Черкаській області, гаранта конституційних прав громадян, вжити заходи по забезпеченню ліків для важкохворих людей.

Ірина Волощенко, директор КНП ЧМРОП «Астра» ЧМР;

Любов Майборода, головний спеціаліст ДОЗ та МП;

Людмила Хоменко, в.о. директора КНП «Другий міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Микола Тарасов, директор КНП «П`ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Володимир Коротун, директор КНП «Перший Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Валерія Свириденко, дитяча амбулаторія  КНП «ДЧМЦПМСД»

11.10.2018»

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #19 язон 13.10.2018 11:45
Проблемы с бюджетом - не из-за решения суда, а из-за беззаконий при его принятии. И требовать надо не отмены решения суда, а принятия бюджета в законном порядкуе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #18 Л 12.10.2018 21:51
Цитую Любов Майборода:
Цитую Л:
Та не дають і не давали ліки інвалідам 1-2 гр.
Звичайно це політичний піар.
У місті ДУЖЕ багато інвалідів, які мають право на пільгові медикаменти, АЛЕ багато років видавали ТІЛЬКИ "обраним", або нахабним.
Прості люди (проли) як не отримували, так і не будуть нічого отримувати...

Піар - піаром,але ДЕ ВИ ДІНИТЕ ТОЙ ФАКТ, ЩО САМЕ ЗАРАЗ НАДІЙШЛО РЕКОРДНЕ ЧИСЛО ЗВЕРНЕНЬ ВІД ХВОРИХ НА ЕПІЛЕПСІЮ, ХВОРОБУ ПАРКІНСОНА?

Ви хочете сказати, що САМЕ ЗАРАЗ у місті рекордно зросла епілепсія та хвороба Паркінсона ?! І ці "рекордні" хворі , які з'явились саме з цима двома діагнозами, узяли і написали звернення ?! Інші нозології Вас не цікавлять ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #17 Любов Майборода 12.10.2018 20:44
Цитую Л:
Та не дають і не давали ліки інвалідам 1-2 гр.
Звичайно це політичний піар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #16 Любов Майборода 12.10.2018 20:38
Ліками муки знедолених не обмежуються. Сьогодні до департаменту охорони здоров`я надійшло 37 звернень мам з малозабезпечени х сімей, у яких діти до 2-х років не отримують харчування. Майже 800 найбідніших родин через позов Олександра Радуцького залишились без допомоги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Василь 12.10.2018 20:32
До горздрава за ліками звертаються хворі, як правило одинокі люди, з мізерною пенсією. Але ставлення до них у черкаських чинуш гірше, ніж у есесовців. Зажрались хабарники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Л 12.10.2018 16:40
А що це за обрані підписи під документом ?!
У нас тільки ці медустанови функціонують ?
І тільки їх керівники так дуже переймаються проблемою невидачі медикаментів інвалідам :-|
Які "святі" люди !
Давайте їм хоч поаплодуємо .
Інваліди, яких обслуговують ті медзаклади, либонь "купалися" у медикаментах, а тут зненацька ворожий суд ухвалою скасував рішення сесії.
Усе пропало !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 Л 12.10.2018 16:29
Та не дають і не давали ліки інвалідам 1-2 гр.
Звичайно це політичний піар.
У місті ДУЖЕ багато інвалідів, які мають право на пільгові медикаменти, АЛЕ багато років видавали ТІЛЬКИ "обраним", або нахабним.
Прості люди (проли) як не отримували, так і не будуть нічого отримувати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 консуело 12.10.2018 13:39
Цитую Моня Ліберман:
Пані Люба, чому про ліки для важкохворих не говорить ваш начальник товариш Стадник ? Адже і він, і його дружина - Джиган - інваліди ІІ групи :roll: . Чи вони липові інваліди?

При зарплаті 50тисяч в місяць навіщо їм ваші ліки??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Моня Ліберман 12.10.2018 13:25
Пані Люба, чому про ліки для важкохворих не говорить ваш начальник товариш Стадник ? Адже і він, і його дружина - Джиган - інваліди ІІ групи :roll: . Чи вони липові інваліди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Пришийкобиліхвіст. 12.10.2018 11:49
Цитую иван:
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Цитую Оля:
Виявляється у лікарів є людська гідність і громадянська позиція!

Вона у них завжди була.Розумні люди це знали і знають.

Пример-Карась и Майборода.


У сім"ї не без виродку