реклама
Привітання від міського голови
реклама
Як результат ефективної співпраці з платниками, громадськими організаціями та взаємодії з органами місцевого самоврядування фіскальна служба Черкаської області наразі забезпечила надходження до бюджетів всіх рівнів понад 9 млрд. грн. податків, зборів, платежів. За два місяці до кінця 2018 року за надходженням платежів досягнуто рівня минулого.

бюджет

Про це інформує відділ комунікацій Головного управління ДФС України в Черкаській області.

За 10 місяців від Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,95 млрд. гривень податків і зборів. Вказана сума на 1,6 млрд. грн. більше, ніж за десять місяців 2017 року.

Поставлені міськими та районними радами завдання  перевиконано, додатково надійшло 217 млн.грн. У порівнянні з минулим роком надходження більші на 857 млн.грн.

У кошик пенсійного фонду надійшло 3,6 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Темп до минулого року – 125 відс., додаткові надходження становлять 730 млн.грн.

У розрізі основних платежів за січень – жовтень 2018 року приріст до відповідного періоду минулого року забезпечено з податку на доходи фізичних осіб (+839 млн. грн.),  ПДВ з вироблених в Україні товарів (+221,6 млн.грн.), податку на прибуток підприємств (+150 млн.грн.), єдиного податку (+101,8 млн.грн.), військового збору (+51,6 млн.грн.), тощо.

За 11 місяців очікується збір до державного бюджету понад 4 млрд.грн. податків, до місцевих надійде майже 6 млрд.грн. Надходження єдиного внеску також перевищать 4 мільярди гривень.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама