реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував учорашнє рішення виконавчого комітету міськради, який не підтримав підвищення вартості проїзду у маршрутках до 5 грн.

Бондаренко тролейбус

«Підвищення можливе в тому випадку, коли жителям Черкас будуть надавати якісну послугу. Тому не треба шантажувати міську владу страйком, тим сам плюючи в обличчя містянам. Якщо перевізники готові до конструктивного діалогу – будь ласка, чекаємо. А якщо чесно – я #підтримуютролейбус», – написав міський голова у «Фейсбуці».

реклама

Коментарі  

 
0 #35 Маршрут 16.11.2018 16:07
Бондаренко не хоче, щоб перевізники «плювали в обличчя містянам»

А, що? Вже були факти? Розкажіть хто і кого обплював.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #34 Кримінальна поліція 15.11.2018 13:21
Цитую Инсайдер:
А іншими писакам рекомендую заходити на сайт "Прозорро" та слідкувати за торгами. Доступ вільний.

Що таке "прозоро по-черкаські" - у вільному доступі. Закупили томограф для з-лікарні: вартість по прайсу - 4млн., фірмі прокладці з бюджету проплатили 10млн :P Порушена кримінальна справа :sad: . А що буде з тролейбусами? :roll: Хочете жити краще за арабських шейхів? :cry: :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #33 Инсайдер 15.11.2018 12:11
А іншими писакам рекомендую заходити на сайт "Прозорро" та слідкувати за торгами. Доступ вільний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #32 Инсайдер 15.11.2018 12:10
2 Кара Мурза Абсолютна брехня! Всі троллейбуси закуповуються через систему "Прозоро". Все відкрито публікається в інтернеті. За онову береться найнища ціна та якісні показники. Все є і буде у вільному доступі. Досить брехні і некомпетентност і.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #31 Кара Мурза 15.11.2018 11:06
Купівля 20 толейбусів вже узгоджена з києвською фірмою. Відкат -40% на вибори батьківщини, 20 - свободі. Але сценарій неспрацював?? :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #30 Думка 15.11.2018 05:59
Міським головою Черкас має бути черкащанин
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #29 Зализзяка 15.11.2018 00:25
Шановні рекламні агенти, видавництва, тиликанали, не вивішуйте мої хвото на зупинках та у траліаках - запльовують гади! Але ще вимагають рядом повістити і натурально, заступника, пана, менеджера економіки Юрія. Не вірте, ми знаємо, що якось буде, але нам хочіться чи у діпутати навесні, чи у в губірнатори. Ходіть і голосуйте за "Матьківшину". Нам для вас нічого не жалко, он вже і бусика кудись запустили :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #28 Симєйній квартал 14.11.2018 23:51
Цитую Алек:
Цитую ЮЗР:
МОЛОДЕЦ! :-) А те пусть тусуются в автопарках..да и на Новий Год их сотрудники бутут очень ''рады'' неполучивши з/п за простой ;-)


дай заработать таксисту - посадка 50 грн. плюс тариф согласно длины пути

А, що мама мера вже таксує по Черкасам? Що, вже дві квартили і дві земельні ділянки замало???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 1505 14.11.2018 23:48
Цитую 1:
Мені з маленькою дитиною на руках до найближчого тролейбусу іти 6 кварталів. Вже тягаю на руках 3 дні. Але це з пересадкою на інший тролейбус. В тролейбус не завжди можна влізти, треба чекати наступного. Скільки ще днів, місяців мені тягати дитину на руках? Я розумію, що фізичні навантаження це добре, але КОЛИ з'являться автобуси, не всі можуть їздити на авто???

Подзвоніть на цю лінію! Вам видялять один з 8 особистих автомобілей мера, або БМВ одного з партійців "Свободи"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 Продюссер 14.11.2018 23:45
Цитую Факт:
Цитую СВ:
Да достал ты уже вместе со Свободой!!!

Тролейбусам поднять проезд на 1 грн, а маршрутчикам нет... То что, в тролейбусах все прилично с качеством услуг?

Бл.. принципиально подвожу людей на остановках только с маленькими детьми или очень пожилых. остальные - пожинайте свою ущербность - были бы молодцами, то уже б давно вынесли в мусорные баки тот состав исполкома что не повышает проезд маршрутчикам! А так - терпите, заслужили!


Горе-барыги думают что за их сверхдоходы, а также безпидставне повышение оплаты проезда, черкащане должны их на руках носить. В этом суть барыг-рекетиров, с черкащан брать в втридорога за проезд. Черкащане больше гуляют и дышат свежим воздухом, обойдемся и без старых вонючих маршруток. А кто за повышение, могут ездить на такси. Бондаренко все делает правильно, ультиматумы автобарыги могут ставить только себе.

Это репп??? Начитка??? Сразу в ютуб ставить???