реклама

реклама

Актуалізований генеральний план забудови міста Черкаси мають затвердити найближчим часом. Відповідну містобудівну документацію підготували у департаменті архітектури та містобудування Черкаської міськради.

20181119_080250-593x445

Про це інформує видання «Про головне».

Останній раз генплан затверджували у 2011 році, повідомив на ранковій нараді директор департаменту Артур Савін.

За його словами, у попередньому документі було багато юридичних суперечностей, що викликало чимало скарг.

У новому документі передбачено розвиток аеропорту (розширення злітно-посадкової смуги), будівництво об’їзної дороги Київ-Дніпропетровськ, яка дозволить розвантажити місто від великогабаритного транспорту.

Також, розповів Артур Савін, передбачається багатоквартирна житлова забудова на полігоні, виставковий центр площею 6 га у Геронимівці, індустріальний парк площею15 га біля аеропорту.

– Що дуже важливо, тут визначаються межі міста. Адже до цього часу Черкаси не мають своїх меж, вони визначаються лише межами 6 навколишніх сільських рад, – зауважив Савін.

Також у містобудівній документації враховане забезпечення жителів паркомісцями, а також земельні ділянки для надання їх учасникам АТО.

– Цим генпланом не передбачено житлової забудови у 100-метровій прибережній смузі Дніпра. Лише рекреаційна і променадна зона. Затвердженням цього документа ми закриємо питання забудови Митниці, – підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

Новий генплан мають затвердити депутати міської ради на черговій сесії.

реклама

Коментарі  

 
+11 #8 Шурик 19.11.2018 21:13
Артур Савин- взяточник. Его же поймали с поличным. Гнать Савина, Бондаренку и всю остальную шушеру ... из горисполкома!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Гроші 19.11.2018 17:59
Ближче 200 метрів ніякої у прибережній смузі Дніпра! Шкода, що план не передбачає винесення залізниці за межі міста. Відразу звільнилася б величезна площа для забудови. Не ясно, що міська рада передбачила стосовно паркінгів і кладовищ. Кількість автомобілів і поховань постійно зростає ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 СОЛДАТ 19.11.2018 17:40
Цитую Борман:
Цитую Черкащанин:
Я взагалі заборонив би забудовувать (принаймні, "висотками") прибережну частину вулиць Гагаріна і Героїв Дніпра на Митниці.
Сто метрів - це занадто мало для і так перенаселеного мікрорайону.

Не, ну тут же другое смешно. Так как песок намывной, то он может выдержать строго определенную нагрузку, а при переходе влажности песка через определенный процент, все, что привысит несущую способность песка резко уйдет в глубину. Грубо говоря, все, что тяжелее 50 тонн, все эти скворечники по 15 этажей стройными рядами уйдут на глубину 50 - 80 метров после....

Геноссе Борман - ви трішки перехвилювались з приводу "нєсущей способности"піску-нічого нікуди на 50 метрів у глибину не піде.Але в цілому я Вас підтримую- будувати в прибережній смузі не можна...там люди повинні відпочивати і ловити рибу. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Борман 19.11.2018 17:17
Цитую Черкащанин:
Я взагалі заборонив би забудовувать (принаймні, "висотками") прибережну частину вулиць Гагаріна і Героїв Дніпра на Митниці.
Сто метрів - це занадто мало для і так перенаселеного мікрорайону.

Не, ну тут же другое смешно. Так как песок намывной, то он может выдержать строго определенную нагрузку, а при переходе влажности песка через определенный процент, все, что привысит несущую способность песка резко уйдет в глубину. Грубо говоря, все, что тяжелее 50 тонн, все эти скворечники по 15 этажей стройными рядами уйдут на глубину 50 - 80 метров после очередного большого разлива Днепра. Но в г...номиськраде же профессионалов не осталось, там только красть могут, и то плохенько отовсюду уши и хвосты торчат!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Черкащанин 19.11.2018 16:15
Я взагалі заборонив би забудовувать (принаймні, "висотками") прибережну частину вулиць Гагаріна і Героїв Дніпра на Митниці.
Сто метрів - це занадто мало для і так перенаселеного мікрорайону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 костя 19.11.2018 15:45
От толі митниця спокою не дає. Потрібно відроблять. Які сто метрів там взагалі повинна бути рекреаційна зона. І чому генплан, без обговорення з громадою, затверджує жменька немісцевих куплених депутатів? :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 генплан 2020 19.11.2018 14:51
Скільки місто заплатило за оновлений генеральний план 2018 року? Скільки місто заплатило за генеральний план Одарича-упиря 2011 року ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #1 Чин 19.11.2018 14:42
давно пора, Одарыч с предыдущими депутатами столько нсуразных идей вкину в генплан застройки города. Там где столетиями были частные дома вдруг зеленая зона, или там где столетия были улицы напридумывали расширение дороги и теперь никто ничего достроить не может.