реклама

реклама

Наразі у Черкаській ОДА відбувається публічне обговорення конфлікту у маршрутці, коли водій транспортного засобу застосував фізичну силу до неповнолітнього Богдана Волика.

46890129_762443884089154_7004477080020713472_n-600x404

Про це повідомляє «dzvin.media».

“Я сів на “Епіцентрі”, але кондуктору і водію не сподобалось моє посвідчення, хоча я з ним їздив багато років. У підсумку водій мене побив”, – вчергове повідомив хлопець.

Проте водій маршрутки заперечує версію Богдана, каже, що це хлопчина хотів його побити, тому йому довелося виштовхати дитину. Він наполягає, що він не бив Богдана, а просто відповів агресією на агресію

Перевізник Юрій Сущенко, що обслуговує маршрут у свою чергу вибачається за дії підлеглих.

“Кожну таку ситуацію ми ретельно вивчаємо”, – каже перевізник.

Заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв вважає, що в ситуації, коли водій маршрутки вдарив неповнолітнього Богдана Волика, відверто видно хуліганство щодо неповнолітнього. Тож ОДА звернеться в правоохоронні органи і чекатиме результати розслідування.

“Це буде меседж усім перевізникам, щоб ситуація більше ніколи не повторилася”, – зазначив заступник голови ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 ЮЗР 27.11.2018 10:02
Пистит 8) Уволить однозначно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Совбез 27.11.2018 09:48
"водію не сподобалось моє посвідчення, хоча я з ним їздив БАГАТО років" - заявив Богдан Вулик. Термін дії Посвідчення Вулика закінчився 31.07.2013. На фотокартці Богдан - 5 річна дитина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Дональд Трамп 26.11.2018 22:49
Цитую Станіслав:
Винуватий має бути покараним. Так само як і черкаський міськвиконком, що спричинив транспортний колапс і люди тиждень пішки ходили на роботу.

Полностью согласен,начать с мэра,который довел черкащан до такого состояния,а может его и *********?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Петя 26.11.2018 22:01
Цитую Анатолий:
Цитую Станіслав:
Винуватий має бути покараним. Так само як і черкаський міськвиконком, що спричинив транспортний колапс і люди тиждень пішки ходили на роботу.

рабы такие как ты молча платят 5 гривен а нормальные ходят на работу пешком и ... эти маршрутки

Нормальные выбирают: ходить пешком или ехать (по настроению) :P . А больные на голову кричат: только тролейбус и только бесплатно :eek: :eek: . К какой категории, Толик, ты себя относишь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Анатолий 26.11.2018 20:39
Цитую Станіслав:
Винуватий має бути покараним. Так само як і черкаський міськвиконком, що спричинив транспортний колапс і люди тиждень пішки ходили на роботу.

рабы такие как ты молча платят 5 гривен а нормальные ходят на работу пешком и ... эти маршрутки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 ДЖЕКО 26.11.2018 17:31
Відразу видно, після підняття вартості проїзду, якість обслуговування у маршрутках значно поліпшилась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Станіслав 26.11.2018 17:22
Винуватий має бути покараним. Так само як і черкаський міськвиконком, що спричинив транспортний колапс і люди тиждень пішки ходили на роботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Факт 26.11.2018 16:45
Барыги-рекетиры должны быть наказаны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 ЮЗР 26.11.2018 16:37
Увольнять таких нафиг надо 8)