реклама

реклама

«Тут зійшлося багато інтересів», – зауважив вже після сьогоднішнього мітингу міський голова Черкас Сергій Одарич.

afg

 Нагадаємо, що 23 лютого він сказав, що не вважає учасників збройних конфліктів за межами колишнього СРСР захисниками Вітчизни. Сьогодні кілька тисяч колишніх воїнів-афганців приїхали з багатьох міст України до Черкас, щоб змусити нашого мера вибачитися. А щоб все було по-чесному, без провокацій, частина з них у камуфляжі взялася за руки і оточила вхід у міський Будинок рад, перед яким відбувався мітинг. Чоловіки так старалися, що дехто з них навіть накинувся на журналістів, які вслід за ініціативною групою пішли в приміщення на зустріч з мером.

У приміщення панував спокій. По телевізору у фойє міськради показували інтерв’ю Сергія Одарича на телеканалі «Вікка». Неподалік міліціонер допомагав працівникам мерії, які злякалися натовпу перед центральним входом, через вікно зайти до приміщення.

У своєму кабінеті Сергій Одарич чекав на представників від розбурханого натовпу не один. З ним були і заступники, і соратники-депутати. Афганці почали пояснювати меру «про що мова». Однак бачачи надворі соціаліста Олексія Малиновського, представників компартії та багатьох інших Сергій Одарич цілком логічно вирішив, що мова йтиме не лише про його конфлікт з афганцями. І не помилився. Пізніше на мітингу йому згадали усе, що накипіло в доповідачів.

Та мер таки пішов, адже делегати гарантували йому безпеку, а також обіцяли дати і йому виступити після промов всіх охочих (ВІДЕО).

Під крики «Ганьба!» Сергій Одарич з соратниками вийшов до мітингувальників. Йому докоряли відміною пільг у тролейбусах, поганими дорогами, поганою кадровою політикою тощо. Дехто з виступаючих звертався до мера на «ти». З натовпу чулися лайливі слова. Вислухавши всіх, мер попросив слова. Однак його засвистали і виключили мікрофон.

Сергію Одаричу нічого не залишилося, як піти назад до приміщення. За ним кидаються афганці. Близько сотні їх потрапляє до приміщення. У цей час надворі до мікрофону доривається депутат міськради Микола Булатецький і радить усім відправити мера у Київ.

– Якщо ви сьогодні цього хама не відправите у Київ, він далі буде знущатися! – кричить Микола Булатецький (ВІДЕО).

Набившись по зав’язку у кабінет засідань, афганці починають з’ясовувати стосунки з Сергієм Одаричем. Як все це відбувалося, ви можете переглянути на відео. Насамкінець мер таки йде до пам’ятнику вклонитися воїнам-афганцям і просить пробачення перед захисниками… України (ВІДЕО).

– Я так само народився в СРСР, я так само служив у Радянській Армії. Так, мені не довелося воювати в Афганістані, але мені довелося готувати туди бійців. Я служив на посаді замкомвзвода у військовій частині і готував саперів. Багато хто з них - більше трьох десятків - потрапили в служити в Афганістан. І на жаль, я так само, як і більшість із тут присутніх - відчував журбу, коли переставали приходити листи від того друга, якого ще кілька місяців тому я вчив. Я, так само, як і ви, святкував 23 лютого. Але у 1988 році мені стало відомо про те, що раніше радянська історія приховувала. Виявляється на початку століття існувала Українська Народна Республіка, а 23 лютого – це день, коли була створена армія, що знищила Україну. І я з 1988 року не дозволяю собі святкувати цей день, я своєю Вітчизною вважаю Україну, тому я вважаю, що ми повинні вшановувати тих людей, які захищають Україну! - наголосив Сергій Одарич, а пізніше на прес-конференції додав: Я шануватиму героїв Крут, героїв УНР і героїв Холодного Яру. Переконаний, що насправді щодня мають просити вибачення на колінах комуністи, які послали на смерть тисячі людей. Адже рішення про ввід військ приймали не державні органи, а Політбюро ЦК КПРС (ВІДЕО).

реклама

Коментарі  

 
0 #64 Володимир 20.03.2012 13:51
Цитую sergo:
Цитую Володимир:
[quote name="sergo"][quote name="Світла"]
То ви, пане, звичайне хамло. Не говорю вже по повагу до опонента, а просто як відношення до жінки. Вас не тільки в школі погано вчили історії, вас ще і батьки не виховали.

а кто тебе сказал что она женщина?

Та це і так очевидно, як і те що ви також не чоловік а просто баба, та ще й з словесним поносом. Таке буває. Як кажуть росіяни:"Словесний понос при запоре мысли". Можете продовжувати строчити чергами свої "умные выводы".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #63 Lissa 20.03.2012 08:09
Поважаю людей, що воювали як в Афганістані так і в інших гарячих місцях. Але мер був правий, коли сказав, що афганці не захисники України. Якщо я не помиляюся є свято воїнів інтернаціоналіс тів, то це як раз для афганців та інших учасників міжнародних миротворчих заходів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #62 БТР 19.03.2012 14:14
Цитую sergo:

я опровергаю!но таким как ты объяснять бесполезно!это надо самому пережить.и не базарь о том чего не знаеш.может за умного сойдеш.

А я вас два раза опровергаю! Ну что за бред, то напишите опровержение, смотрите никто еще досихпор не написал...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #61 Єлєна 19.03.2012 01:01
Цитую Олена:
Цитую Єлєна:
Неконтрольована маса - це страшно, а спокій Одарича все ж заслуговує поваги.

А хто цю "неконтрольовану масу" створив, пані Єлена (она же Сергей Кузляєв)? Хто примусив людей вже немолодого віку і навіть інвалідів їхати в Черкаси з усієї країни? Одарич хай дякує, щ йому голову не одірвали. А так званий "спокій" - вершина цинізму та самозакоханості .


а тут тепер усіх, хто підтримує Одарича сприймають за представників прес-служби?))) А щодо цинізму у спокої, то у кожного своя думка на цей рахунок. щодо мітингувальникі в, то їх ніхто не примушував. з відео можна побачити, що n-на к-сть цих людей зібрались, щоб просто "покричати", виразивши свою думку. з примусу? хм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #60 sergo 18.03.2012 20:43
Цитую Кастипан:
Одарыч - ТАК ДЕРЖАТЬ! Молодцом!

Афганцы! Вас сталкивают с Одарычем для того чтобы кто-то получил его место.. а ведь человек на своём месте! Я коренной черкащанин.. оба деда тут похоронены и могу сказать, что город таким ещё не был! И, похоже, становится ещё красивее, благодаря мэру!

Лица на этом видео я вижу периодически на улицах нашего города и могу сказать с 100% ответственность ю, что многие из них вообще не в адеквате, особенно та женщина которая прыгала как обезьянка и выкрикивала пакости...

ВНИМАНИЕ!!! ЭТО ЧЁРНЫЙ PR!!!

Одарыч - продолжайте в том же духе!
Здравомыслящие горожане на Вашей стороне - БУДЬТЕ УВЕРЕНЫ МЫ ЗА ВАС!

Мы также ценим афганцев - они наша честь и совесть! Их просто используют Ваши грязные конкуренты.. но афганцы рано или поздно разберутся.. а Вы делайте Вашу работу и не обращайте внимания!

да!когото пора отправлять на павлого 8....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #59 sergo 17.03.2012 21:20
Цитую БТР:
Це все одно що сказати, що наші діди і прадіди у Велику вітчизняну дома сиділи(( соромно... але Бог все бачить, і вам, шановні "розумники" поверне всі брудні слова!
Да это все очень печально, и врагу бы не пожелал там побывать, и страна их "кинула", но вопрос сейчас в другом. Нашы деды и прадеды защищали нашу землю от немецко-фашисской армии которая вторглалглась на територии бывшего СССР. А афганцы от кого? Просто много пены, злобы, и "красивых слов" но досихпор никто из выступавших и коментирующих не опроверг слова Одарыча.Я его не оправдываю, тут тоже нужно думать что говорить на людях, и на прессу, но всетаки снизу есть кнопочка "цитировать" и вот пожалуйста, два слова: Кого защищали, от кого защищали. Спасибо
я опровергаю!но таким как ты объяснять бесполезно!это надо самому пережить.и не базарь о том чего не знаеш.может за умного сойдеш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #58 sergo 17.03.2012 21:14
Цитую Володимир:
Цитую sergo:
Цитую Світла:
Одаричу респект - таке самообладання і витримка!!! Вражена! Спарвжній чоловік і Захісник своєї позиції, свого міста! І також приємно що він не один - видно потужну команду, молодці!

иди поцелуй его в......

То ви, пане, звичайне хамло. Не говорю вже по повагу до опонента, а просто як відношення до жінки. Вас не тільки в школі погано вчили історії, вас ще і батьки не виховали.

а кто тебе сказал что она женщина?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #57 sergo 17.03.2012 21:06
Цитую Е.М.:
Цитую Зброяр:
Як були ці вояки гарматним м’ясом, так ним і залишилися. Цікаво, хто ж стоїть за цією шахматною партією? Доречі, в натовпі, що завалив до Одарича в кабінет, є кілька осіб з реальними порушеннями психіки. Доводилося їх вже бачити в інших ситуаціях, і поведінка їхня була неадекватною. А агресія провокує агресію. А мер молодець. Спокій - олімпійський.

Абсолютная правда. Привыкли всё решать горлом и кулаками. И вот результат. Их и дальше будут использовать.

а ну поучи как с г-м обращатся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #56 Кастипан 17.03.2012 13:30
Одарыч - ТАК ДЕРЖАТЬ! Молодцом!

Афганцы! Вас сталкивают с Одарычем для того чтобы кто-то получил его место.. а ведь человек на своём месте! Я коренной черкащанин.. оба деда тут похоронены и могу сказать, что город таким ещё не был! И, похоже, становится ещё красивее, благодаря мэру!

Лица на этом видео я вижу периодически на улицах нашего города и могу сказать с 100% ответственность ю, что многие из них вообще не в адеквате, особенно та женщина которая прыгала как обезьянка и выкрикивала пакости..

ВНИМАНИЕ!!! ЭТО ЧЁРНЫЙ PR!!!

Одарыч - продолжайте в том же духе!
Здравомыслящие горожане на Вашей стороне - БУДЬТЕ УВЕРЕНЫ МЫ ЗА ВАС!

Мы также ценим афганцев - они наша честь и совесть! Их просто используют Ваши грязные конкуренты.. но афганцы рано или поздно разберутся.. а Вы делайте Вашу работу и не обращайте внимания!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #55 sh239k25 16.03.2012 22:58
Жаль, что афганцам только пугать осталось.В свое время, таких ....................они давили как клопов.