реклама

реклама

До міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, поки він перебував на сесії Черкаської міської ради, у лікарню завітали правоохоронці.

48379159_1995341107251494_6566603897178161152_n

Про це мер Черкас повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Здається, прокурори зовсім з’їхали з катушок. Коли я поїхав на сесію на пару годин, щоб дійсно розблокувати бюджетний процес, в мою палату у лікарні прийшли правоохоронці, почали допитувати медсестер та здійснюють тиск на лікарів.

Я думаю, що навесні ми закінчимо з цією владою», – пише Анатолій Бондаренко.

48385534_1995341110584827_7322597731313123328_n

Нагадаємо, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зараз перебуває на лікарняному.

реклама

Коментарі  

 
+2 #15 Лего 18.12.2018 12:32
Толя закосил на больничку, но болтается по "заходам", это уже сверхнаглость. А в СИЗо хорошая больничка? Кто знает? А то Юля может и не успеть победить. Или не победит вообще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Цинік 18.12.2018 09:16
Вколіть кастрюлі снодійне...нехай відпочине перед виборами...ця "безграмотна і нахабна селянота" вже дістала своїми витівками...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 Надія. 17.12.2018 18:23
Не все в Залізяки ,- залізне!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Соловки 17.12.2018 18:02
Що там робили при Сталіні керівникам після таких лікарняних і преміальних?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 Думка 17.12.2018 17:22
В державі всіма, а в першу чергу можновладцями, має неухильно виконуватись ЗАКОН, незалежно від партійної приналежності, уподобань та поглядів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 №6 17.12.2018 15:04
В одній палаті з Сафронієм
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 СОЛДАТ 17.12.2018 14:41
Цитую Правдолюб:
Толя ждет Юлю!

Йуля ,скорее всего, не приедет.Ей все уже популярно обьяснили что к чему.Не удивлюсь если и в выборах участвовать не будет. ;-) А Толя таки в сложившейся ситуации сделал правильно.Осталось еще одеяло у Насирова занять. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 иван 17.12.2018 14:38
Кто управляет страной??? Ужас!!!!!А мы продолжаем их выбирать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #7 Гопнік 17.12.2018 14:34
Нема чого дармоїдам робити? Здорові бугаї з прокурорів перетворились в тутушек.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #6 Любов Майборода 17.12.2018 14:32
Лікувати треба прокурорів :-?