реклама

реклама

У рамках Декади зайнятості для людей з інвалідністю на Уманщині у приміщенні Центру професійної реабілітації людей з інвалідністю «Пролісок» відбулося засідання «круглого столу». Головною тематикою обговорення були буденні питання, що турбують цю категорію населення. Захід проходив під головуванням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради Оксани Гайдай.

1

Серед активних учасників заходу були представники Уманського міського центру зайнятості, міського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в області, громадських організацій, Центру демократичного відродження, міськрайонної спілки ветеранів Афганістану, Координаційного центру захисників Уманщини та багатьох інших установ, які переймаються вирішенням питань цієї категорії громадян. Незмінними учасниками засідання були випускники Центру професійної реабілітації людей з інвалідністю «Пролісок».

У вступному слові до присутніх Оксана Гайдай наголосила, що належна увага людям з інвалідністю повинна приділятися щоденно: «В основі державної соціальної політики закладено принципи адресності, справедливості та інтереси кожної людини, в тому числі осіб з інвалідністю». Водночас очільниця поінформувала про соціальні виплати та послуги, для людей з особливими потребами.

Про можливості служби зайнятості у забезпеченні захисту соціальних гарантій людей з інвалідністю розповіла заступник директора Уманського центру зайнятості Валентина Каліновська. Вона поінформувала учасників про підвищення конкурентоспроможності безробітних шляхом професійного навчання. Наголосила, що люди цієї категорії перебувають під особливою увагою з боку держави, і необхідно робити все можливе, щоб вони відчували себе повноправними, потрібними суспільству і своїм родинам.

Детально питання пенсійного забезпечення роз’яснила представник міського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в області Оксана Лук’янова, яка окрему увагу звернула на умови призначення та розмір пенсії з інвалідності.

У ході засідання «круглого столу» всі запрошені мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, що потребують першочергового вирішення.

Довідково: З початку 2018 року послугами Уманського міського центру зайнятості користувалося 226 безробітних осіб з інвалідністю, з них 12 осіб – це демобілізовані учасники антитерористичної операції, які отримали інвалідність під час бойових дій, 51 особа з числа молоді у віці до 35 років, 4 випускники закладу вищої освіти. За сприяння центру зайнятості роботу отримали 56 осіб (з яких 30 % після проходження професійного навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації), з них 2 учасники АТО, 11 осіб – молодь у віці до 35 років, 1 випускник закладу вищої освіти.

Уманський міський центр зайнятості

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100