реклама
Привітання від міського голови
реклама
Михайлюк Зоя Алімовна може увійти в склад виконавчого комітету Лисянської ОТГ. Жінка відома тим, що була керівником штабу Партії регіонів в Лисянському районі, згодом очолила «Опозиційний блок», приїжджала в Черкаси у складі мітингарів, що були проти тодішнього голови облради Олександра Вельбівця і доводила його приналежність до ПР.

Новий склад виконкому поширив у «Фейсбуці» Василь Клівак.

49206145_1052624878272972_2828959765189623808_n

Він дає зрозуміти, що об’єднання всередині лисянської влади буде непростим.

«Відбулася перша сесія Лисянської селищної громади. Все відбувалось по різному, десь одноголосно а десь із пропозиціями і зауваженнями...проте сесію не закрили. Дали час для роздумів. Приміром, ось запропонований виконком нової громади», – пише Василь Клівак.

«Заступниками голови Лисянської ОТГ стали: Микола Бондаренко і Віктор Книш, секретарем - Олександр Макушенко. Не потрібно бути відомим аналітиком, щоб констатувати 2 центри впливу на голову Лисянської ОТГ: з однієї сторони, міського голови Черкас "батьківщинівця" Анатолія Бондаренка, з другого боку "порошенківця" Олександра Вельбівця», – пишуть в групі Лисянщина На Долонях.

реклама

Коментарі  

 
+3 #1 Алекс 08.01.2019 21:55
Заступником голови ОТГ став Тольки********і рідний брат Микола Бондаренко, капець Лисянці. ********, як був мером Лисянки, за копійки майно розпродав (комунгосп, дитячий садік, землю) і оформив на брата, кума та дружину. Тепер Бондаренки по другому кругу будуть деребанити Лисянку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама