Микола Іванович Булатецький не завжди контролює емоції у стосунках з мером Черкас

Микола Іванович Булатецький не завжди контролює емоції у стосунках з мером Черкас

Міський голова Черкас Сергій Одарич вважає депутата міськради Миколу Булатецького порядною людиною і вірить у те, що депутат відшкодує матеріальні збитки, завдані громаді міста. Про це Сергій Одарич повідомив сьогодні на прес-конференції.

– Ніхто не збирається звертатися до суду. Микола Іванович – порядна людина, яка, сподіваюся, відшкодує збитки, завдані громаді міста, – сказав мер, зазначивши, що вся пропускна система, а це і турнікети, і комп’ютер, і програми обліку робочого часу коштувала близько 120 тисяч гривень.

Нагадаємо, що 14 березня під час мітингу афганців камери відеоспостереження у фойє міськвиконкому зафіксували, як депутат Микола Булатецький ламав турнікети.

реклама

Коментарі  

 
-3 #12 Ужасть 20.03.2012 18:54
Цитую Володимир:
Цитую павел:
давай миколо наступного разу ім щелепи .........

А сам-то що? :-)

А он "Павел" как персонаж мультика о Маугли. Там был такой шакал при тигре Шерхане...из-за угла все тявкал "а мы пойдем на север"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Володимир 20.03.2012 14:12
Цитую павел:
давай миколо наступного разу ім щелепи .........

А сам-то що? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 павел 20.03.2012 09:44
давай миколо наступного разу ім щелепи .........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Агафія Ликова 19.03.2012 22:17
Цитую Черкаси:
Ликова,твій дім-"Тайожний тупік".Там невиспані ведмеді поводяться саме як Булатецький.Тільки хреновий з нього мішка:і поламать нічого до пуття не зміг,тільки гемору собі нажив.Ну що ж -за безпідставні амбіції треба платити.І таки доведеться.

Останнє речення - наче про Одарича! В точку - за амбіції (безпідставні) треба платити! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 федор принципиальный 19.03.2012 16:22
шановний николай иванович а где подмога мамалыга воротник добровольский шабанов булатецкий младший по норам у одарича за спиной хоть и в рот воды набрали но стояли его шавки где оппозиция
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Черкаси 19.03.2012 16:21
Ликова,твій дім-"Тайожний тупік".Там невиспані ведмеді поводяться саме як Булатецький.Тільки хреновий з нього мішка:і поламать нічого до пуття не зміг,тільки гемору собі нажив.Ну що ж -за безпідставні амбіції треба платити.І таки доведеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 федор принципиальный 19.03.2012 16:13
а когда видшкодуэ збытки одарич который угробил город и превратил его в мусоросвалку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 О.ЧУПРИНА 19.03.2012 14:01
Якщо турнікети потрібні для обліку робочого часу чиновників,то його можна поставити на окремому вході тому,що з двору.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 андрей 19.03.2012 13:37
і правильно зробив що поламав, а то влада вже геть знахабніла і відгородилася від людей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 За якісну мерію! 19.03.2012 12:20
Краще б тролейбус купив би або в лізінг взяли.