реклама

реклама

Щойно на сесії міської ради мер Черкас Сергій Одарич подякував Спілці воїнів Афганістану за те, що вони коректно поводили себе під час вчорашнього мітингу і не допустили провокацій.

Таку заяву міського голови викликав виступ депутата Миколи Булатецького, який, згадуючи вчорашні події, сказав, що мер має піти у відставку, а рада розпуститися.

Натомість Сергій Олегович зауважив, що Булатецький був єдиним порушником порядку на вчорашньому заході.

Тоді опозиціонер назвав всіх, хто вийшов з мером до мітингувальників, холуями.

Останні слова Миколи Івановича образили депутатів.

– Якщо ви вибачаєтесь, – продовжував далі говорити меру Булатецький, – значить визнаєте всі слова, сказані на вашу адресу і маєте піти у відставку.

У сесійній залі знову піднявся гул незадоволення. Микола Іванович «переключився» на колег, почавши їм «тикати».

Нижче подаємо відео, взяте у КП "Муніципальне інформагенство "Черкаси", де засвітився Микола Булатецький.

реклама

Коментарі  

 
-3 #17 федор принципиальный 19.03.2012 16:44
одарич человек без чести и совести ему нагадить а потом ивиниться кстати афганцы заставили сам не додумался ничего не стоит человек такой где одарич там ................ грязь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 БТР 19.03.2012 14:51
Цитую sergo:
Цитую БТР:
Цитую андрей:
Булатецкий прав, еслиОдарич извинялся значит чуствует свою вину

Т.е. извинение это удел проигравшего? Мне кажется что наоборот это присуще лидерам и победителям, к примеру афганцы врядли просили прощения у людей на чьих землях вели войну, тем неменее были разрушены целые города, и убито много народу в числе которых далеко не все были боевиками

ты не бтр а китайский трактор!

А что поделаешь? Время такое...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 sergo 18.03.2012 21:18
Цитую БТР:
Цитую андрей:
Булатецкий прав, еслиОдарич извинялся значит чуствует свою вину

Т.е. извинение это удел проигравшего? Мне кажется что наоборот это присуще лидерам и победителям, к примеру афганцы врядли просили прощения у людей на чьих землях вели войну, тем неменее были разрушены целые города, и убито много народу в числе которых далеко не все были боевиками

ты не бтр а китайский трактор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Сергій з Кривалівки 16.03.2012 11:18
Микола Іванович - молодець! Ганьба Одаричу з його турніке
тами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Володимир 16.03.2012 09:40
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Об Одариче пока молчу,но горсовет распускать уже вчера надо было.

Ну звісно, вам з Чигирина видніше... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 sergo 15.03.2012 22:51
Цитую Погляд:
Коля-Фестиваль, не інакше. Лише не знає, коли вчасно зупинитися-ляпає пропитим зяиком так, що куди там тому нещасному Одаричу, а для борця зі змієм, який має потуги називатися " політиком" це проблема, ой проблема..

хватит п-ть!сам то что сделал!или ты в группе поддержки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 БТР 15.03.2012 22:17
Цитую андрей:
Булатецкий прав, еслиОдарич извинялся значит чуствует свою вину

Т.е. извинение это удел проигравшего? Мне кажется что наоборот это присуще лидерам и победителям, к примеру афганцы врядли просили прощения у людей на чьих землях вели войну, тем неменее были разрушены целые города, и убито много народу в числе которых далеко не все были боевиками
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 О.ЧУПРИНА 15.03.2012 16:24
Турнікети потрібно терміново зняти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Ужасть 15.03.2012 15:55
Цитую Рейтинг:
На сьогодняшний день Микола Булатецький безперечний лідер в номінації " ПАРАНОЇК РОКУ",

Кроме "параноїк", нужно добавить еще - Булатецкий "ТРЕПЛО року"
Еще 07.03.2012 громогласно пробубнил: "виготовити майки з написом «Юлі – волю!» Закликаю ходити всіх у таких майках! – висловив ідею депутат міськради від «Батьківщини» Микола Булатецький."
Прокукарекать прокукарекал...а сам не носит? Может через 7 лет к выходу Тимошенко из тюрьмы оденет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Погляд 15.03.2012 15:13
Коля-Фестиваль, не інакше. Лише не знає, коли вчасно зупинитися-ляпає пропитим зяиком так, що куди там тому нещасному Одаричу, а для борця зі змієм, який має потуги називатися " політиком" це проблема, ой проблема..