Депутата Черкаської міської ради Миколу Булатецького призначено керівником окружної парторганізації «Батьківщини». Про це сьогодні під час прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини повідомив голова обласної організації партії «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

 

Таке призначення означає, що партія підтримує його як кандидата на виборах до Верховної ради від округу з центром у Черкасах. Залишилося заручитися підтримкою об’єднаної опозиції. Однак оскільки ця кандидатура вже обговорювалася попередньо, то найімовірніше, що з нею погодяться і решта опозиційних сил.

– Я не знав про це. Мені приємно, що центральний апарат «Батьківщини» погодив це питання, але якщо говорити про єдиного кандидата, то в нас є декілька осіб, які, я знаю, мають такі наміри. Тому я б не сприймав це як остаточне рішення, – прокоментував сам Микола Булатецький.

Нагадаємо, раніше Рада опозиційних сил Черкащини вирішила висунути кандидатом у депутати ВРУ по Городищенському округу голову обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 українець 26.03.2012 02:09
Цитую Ужасть:
Всем АПАЗИЦИЯНЕРАМ и такими себя считающими. Поймите, есть партия власти (или при власти) и есть опозиция. А то, что имеет Украина, это не опозиция, это "дети лейтенанта Шмидта". Почаще читайте Ильфа и Петрова и разберитесь, кто из Вас Паниковский, а кто Балаганов.
Пример - выборы мэра Обухова.

Слишком толсто! Почему у нацюков-украинофобов всегда такой жирный тролинг?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Пенсіонер 21.03.2012 22:18
Ці руки нічого не брали.....вони тільки крали и крадуть далі.
Як таке можливо, будучі директором ВПХУ №20 побудувати на його території генделик, щоб зпаювати молодь та студентів училища?
ГАНЬБА!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 20.03.2012 12:26
Николай Иванович давай на наш округ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Ужасть 20.03.2012 11:26
Всем АПАЗИЦИЯНЕРАМ и такими себя считающими. Поймите, есть партия власти (или при власти) и есть опозиция. А то, что имеет Украина, это не опозиция, это "дети лейтенанта Шмидта". Почаще читайте Ильфа и Петрова и разберитесь, кто из Вас Паниковский, а кто Балаганов.
Пример - выборы мэра Обухова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Ужасть 20.03.2012 11:20
Цитую Картина маслом.:
На местных выборах 31 октября 2010 года за представителя «Батьківщини» Сина проголосовали 38,28% избирателей (87,530 тысяч голосов). Второе место занял кандидат от Партии регионов, секретарь горсовета и исполняющий обязанности мэра Владимир Кальцев, которого поддержали 31,9% (72,953 тысяч голосов) избирателей.
Впоследствии Син покинул «Батьківщину», мотивировав это необходимостью «полноценного выполнения обязанностей городского головы». То же самое проделают и представленные персоны! И к гадалке не ходи!

РЕСПЕКТ
Булатецкий уже бі в черкасском НУНСЕ и даже обещал резать вены отсаивая их позиции...
Где сейчас Булатецкий и почему не было бригад скорой помощи спасающих Булатецкого? Теперь кликает людей носить какие то майки а сам... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Бондарь В.С. 20.03.2012 09:37
Томенко з Бондаренко оновлює обличчя партії. "Старпери" вперед, несіть в народ прогресивні ідеї та ідеології. Панове,що чекати місцевим громадам від цієї партійної "плесені". Вони знову прагнуть "рулити" та обдавати нас політичною "блювотиною"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 павел 20.03.2012 09:36
майбороду любу до парламенту в неї таких хором як у цих дерьмократів немає.Може хоч діти наші в нормальній країні поживуть.Дамо дітям шанс нашим!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Михайло 20.03.2012 09:33
Булатецького треба обрати до Верховної ради: при "злочинній владі" хлопець успішно будує на Кавказькій триповерховий будиночок - ТРЕБА ДОПОМОГТИ! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Данило 20.03.2012 09:29
Пропоную Булатецькому розвісити по місту біг-борди " П`янству - бій!" бажано з цією фотокарткою - переконаний мами з маленькими дітьми перелякаються і татусі стануть "трезвениками ":D :lol: