За відпрацьовані у 2018-му році дні мер Черкас Анатолій Бондаренко отримав заробітну плату у сумі 744, 564 грн. Про це повідомляється у відповіді міського голови на запит депутата Олександра Радуцького, яку він надав "Прочерку"

Загальна кількість робочих днів у минулому році для мера склала 161 день та 38 днів перебування у відрядженні, з яких 8 – вихідні.

50543903_2121144598195608_4120725485028114432_n

За 2018 рік перебував у відпустці 40 календарних днів та 35 днів – на лікарняному.

Надбавка за високі досягнення у праці та виконання особливо важкої роботи за минулий рік в мера склала – 67 588,12 гривень.

реклама

Коментарі  

 
+8 #12 Мария Деви Христос БЮТ 27.01.2019 16:47
Голова політичної партії "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко орендує в Козині під Києвом будинок своєї сестри та користується 4 суміжними ділянками. Про це свідчить оприлюднена декларація політика від 2017 року.
Відповідно до декларації, її дохід за минулий рік становив 560 тисяч гривень, з яких 225,5 тисячі - депутатська зарплатня.
Внесла в декларацію лідер "Батьківщини" і деякі ювелірні вироби: сережки, підвіски, персні, намисто – загалом вісім позицій.
При цьому власної нерухомості, транспортних засобів і корпоративних прав, згідно з декларацією, у Тимошенко немає.

А у мэра Черкасс только ПРЕМИЯ больше чем у депутата Верховной Рады зарплата :o :-? :roll: :sigh: :-* :-x :cry:
Мабуть черкащане живут уже в камунизьме
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 золотий батон 27.01.2019 09:33
Сучасний сталініст
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Ну пацани 26.01.2019 20:25
Анатолій Бондаренко отримав заробітну плату у сумі 744, 564 грн.
---------------------------------
Я фигею!!!!!!!!!! !!!!!!!!! Оказывается мэр зарабатывает больше!!!!!!!!! !!!!! чем его шэфиня Тимошенко ????? Ведь она, депутат ВР задекларировала точно такую сумму доходов за год ????? Да к тому же она бездомная!!!! Пообещал квартиру Саакашвили, а шефу и кандидату в Президенты даже мама не может передарить одну с двух квартир??? А если ей расскажут, что в Черкассах Батькивщинцы живут лучше чем мама?? Или славянка Кужель отмажет??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Мало не бувает 25.01.2019 20:48
А слабо озвучить фонд заработной платы горисполкома и число там работающих? Удивительно, что имея такие откаты на миллиардном бюджете города, эти люди не гнушаются и по 60 тысяч зарплаты виписывать. Слышал, что в горисполкоме кроме 13 зарплаты есть и еще 14 зарплата :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Лилия 25.01.2019 10:57
Як можна обділити себе, любимого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Надія. 24.01.2019 21:53
А ми дивуємось, що грошей на потреби громади,- категорично не достатньо?!А ще ж які суми офіційно не зафіксовано? І все це кошти бюджету, тобто наші з Вами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Дональд Трамп 24.01.2019 21:29
Надо помочь,черкащан е,а скинемся этому поцу ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 ЮЗР 24.01.2019 20:09
Смотрите Черкащане как надо пахать на работе что аж шерсть на голове ищезла 8) и лысина сияет :P ***
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Черкащанин 24.01.2019 19:58
Дивний заголовок. Треба було писать: "З'ясувалося, скільки СОТЕНЬ ТИСЯЧ отримав мєр" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 +авто 24.01.2019 18:08
Це самоврядування! !!