Невідомі особи провокують прихильників ВО «Батьківщина» на Черкащині до незаконних дій. Про це повідомляють у Черкаському обласному виборчому штабі ВО «Батьківщина».

1549868096-20

Останніми днями до прихильників ВО «Батьківщина» телефонують невідомі з різних номерів, серед них – 0673294154, 0503931650. Додзвонювачі представляються «представниками партії»або ж «працівниками штабу ВО «Батьківщина». Вони дають прихильникам партії завдання: зібрати персональні дані щонайменше десятьох виборців. За це обіцяють їм винагороду в 500 – 1000 гривень. Такі факти вже зафіксовані в місті Черкаси тав Кам’янському районі. Зокрема, телефонують і до агітаторів партії.

– Жодного стосунку по подібних завдань і «акцій» ВО «Батьківщина» не має, – наголошує керівник обласного виборчого штабу Юрій Тренкін. – Ми не платимо агітаторам, як цього і вимагає закон. Більше того – ми не збираємо персональні дані черкащан. Це брудна провокація.

За цими фактами Черкаський обласний виборчий штаб і обласна організація ВО «Батьківщина» вже сьогодні звернуться до правоохоронних органів.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 Мадам 15.03.2019 23:15
Цитую Поліанна:
Цитую Дивно:
А чому не зареєстровано заяву у поліції? Тим паче поліція зараз дуже лояльна до БЮТ? Чи хлопці вже на старті погоріли і переводять стрілки?

читайте уважно - заява є!

Не заява, а пре'дява. Хоча і завалили братана з обласної батькавщини, алє ж ларькі будуються і братва у тємі. В натурі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Доречно 15.03.2019 21:56
Цитую Поліанна:
Цитую Оце так писанина:
Цитую Поліанна:
тобто найм провокаторів проти Юлії Тимошенко вас не знічує, знічує тільки слово?

"Тобто", мені просто не подобається, коли люди вживають вигадані слова (як "додзвонювачі") або слова реальні, значення яких не знають - як ваше, мадам, "знічує". Бо слово "знічуватися" є синонімом слова "соромитися". Чому б це мені мало бути соромно за безграмотність штабних писарів з "кАоліції" імені Юлі? :-)

Знічуватися - смущаться. Перед тим, як критикувати інших, навчіться досконало користуватися мовою самі

пані, вчить їх вірно заповнювати Декларації та посвідки на кордоні, на постійне місце проживання на Батьківщині спонсора
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Суттєве уточнення 14.02.2019 12:05
Цитую Поліанна:
Знічуватися - смущаться. Перед тим, як критикувати інших, навчіться досконало користуватися мовою самі

Розповідати мені, як правильно говорити українською, у вашому випадку "полі"Анно - це те саме, що КОТОВІ розповісти, як правильно нявчати ;-)
ЗНІЧУВАТИСЯ, уюся, уєшся, недок., ЗНІТИТИСЯ, знічуся, знітишся, док.
перен. Відчувати збентеження, ніяковіти від чого-небудь. Солуха, знічуючись від гадючої посмішки отця Миколая, налив йому келех (Михайло Стельмах, I, 1962, 335); Навіть при місяці помітно було, як кров залила Марині лице. Знітилась дуже. Не мовивши слова, крутнулась і побігла в намет (Андрій Головко, I, 1957, 454) - http://sum.in.ua/s/znichuvatysja
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #17 Поліанна 14.02.2019 01:10
Цитую Оце так писанина:
Цитую Поліанна:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 Переконався остаточно 13.02.2019 14:37
Юля, не буть тобі "канцлєром" - з такими дубовими канцеляристами, як у тебе в Черкасах сидять!
Один Трюкін чого вартий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Оце так писанина 13.02.2019 12:58
Цитую Поліанна:
тобто найм провокаторів проти Юлії Тимошенко вас не знічує, знічує тільки слово?

"Тобто", мені просто не подобається, коли люди вживають вигадані слова (як "додзвонювачі") або слова реальні, значення яких не знають - як ваше, мадам, "знічує". Бо слово "знічуватися" є синонімом слова "соромитися". Чому б це мені мало бути соромно за безграмотність штабних писарів з "кАоліції" імені Юлі? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Реаліст 13.02.2019 11:34
"Саша-Даша-Поліанна", хоч не палися так шаблонними ніками :)
Твоя Юлька і її партія сумновідомі своїми мансами. А те, що твої "матьківщинівці" витворяють у Черкасах - взагалі не вписується ні в які рамки.
Тому і не чекай на співчуття - навіть якщо справді хтось проти вас цих "обдзвонювачів" налаштував, а не ви самі це організували.
Ну, немає віри Юлі в Черкасах, з-за таких як Трєнькін, Мушієка і вождь їх лисянський!
Змирися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 Поліанна 13.02.2019 00:11
Цитую Дивно:
А чому не зареєстровано заяву у поліції? Тим паче поліція зараз дуже лояльна до БЮТ? Чи хлопці вже на старті погоріли і переводять стрілки?

читайте уважно - заява є!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #12 Поліанна 13.02.2019 00:09
Цитую Оце так писанина:
Що за слово таке дурацьке - "додзвонювачі"? :-x

тобто найм провокаторів проти Юлії Тимошенко вас не знічує, знічує тільки слово?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #11 Даша 12.02.2019 01:06
Цитую Абрек:
((((:D Ми не платимо агітаторам, :oops: ))))
Бреше і не червоніє, уся їхня діяльність тільки зв гроші!

а ви звідки знаєте - волонтером підробляєте?