Олександру Радуцькому під час секретарства у Черкаській міськраді працювалося однаково і при попередньому міському голові Сергію Одаричі, і при нинішньому Анатолію Бондаренку.

Радуцький4

«Це тому, що я працюю по закону», – сказав колишній секретар міськради в ефірі передачі Валерія Макеєва «72 години».

– Якщо питання в тому, хто розумніший – Одарич чи Бондаренко, то можу сказати, що, звісно, розумніший Сергій Одарич, – сказав Радуцький. – Ця людина навчила мене працювати ще коли я був керівником комунального підприємства «Дирекція парків»... Він набагато інтелігентніший за Бондаренка, і це можна побачити навіть у стилі спілкування – він ніколи не дозволяє собі якісь «вирази», матюки. Цього не можна сказати про Бондаренка.

Олександр Радуцький додав, що якби йому було довірено обирати мера Черкас між Одаричем і Бондаренком, він обрав би Одарича.

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 Композитор 13.02.2019 14:39
Цитую cвета:
Радіку Юля репу пошкрябала? :lol:

Ні, тільки спину. :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Віктор 13.02.2019 12:44
...я працюю по закону... закону джунглів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 cвета 12.02.2019 15:39
Радіку Юля репу пошкрябала? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 иван 12.02.2019 15:27
чо там с носом? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #9 Реаліст 12.02.2019 14:03
Щоб зрозуміти, що Одарич розумніший за Бондаренка, Радику потрібно було майже три роки?! А зразу не ясно було? Це ознака того, що й Радик не сильно розумний)8
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 cвета 12.02.2019 12:58
Але співати радік навчився при бондаренку (про юлю до речі-толіка богіню) і морда побільшала теж при бондаренку (поки толя ділився). А от коли став магістром то зразу побачив хто розумніший. От що освіта з людьми робить. : :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Шок 12.02.2019 12:43
И Бондаренко и Одарыч на последних выборах получили не больше чем 9% поддержки у жителей города.

Только Одарыч после 8 летнего срока перебывания мером, а Бондаренко после того как 10 лет гавкал с должности главного опозиционера области.

В результате - обое уже никогда не станут мерами. "Опозиционер" разграбил город, а Одарыч так и смог стать своим в Черкассах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Асфальтобетон. 12.02.2019 11:54
Все таки Радік інколи буває правий. Навіть не можна порівнювати інтелект Одарича і відсутність розуму в Каструлі. Просто вони з різних планет...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Инвалидность Радика 12.02.2019 11:51
Цитую Стас:
Цитую Радуцький в законі:
Вони думають?) Вже смішно. То шо, Торпеда тоді дурніший за обох тих двох? В мери Шуріка, дві ходки є,- це то шо Стаднік прописав!

Радика - в мери!! Відповідає всім черкаським критеріям критеріям: дві ходки і ІІ група інвалідності! :P

и диагноз, ну просто интеллигентно написанны на его пультрете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 ЮЗР 12.02.2019 11:49
Наконец то дошло
;-) при Одерыче такого ср..а в городе не было! Снег убирали и тд.. А Ты Радик давай жги нашу любимую :-) песню''Юля''