Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, враховуючи різні спекуляції та велику кількість брехні, вирішив відмовитися від премії. Про це він повідомляє на своїй сторінці у «Фейсбук».

52281303_2082475078538096_8072956649960112128_n

«Я – людина не бідна, тому готовий цілий рік працювати на посаді міського голови Черкас за 13 тисяч гривень на місяць. Прошу профільний департамент відкликати проект рішення щодо преміювання, який було винесено на сесію міської ради. Також закликаю депутатів перенаправити кошти, що були передбачені на премію міському голові, на допомогу онкохворим дітям Черкас», – пише Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, учора на сесії Черкаської міськради не змогли затвердити порядок розгляду питань, оскільки не дійшли згоди щодо преміювання мера Черкас Анатолія Бондаренка.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Місцевий 17.02.2019 16:42
Бондаренку не те що платить зарплату потрібно , а навпаки - з нього брати кожного місяця плату у розмірі декілька сот тисяч гривень за право доступу до місцевого бюджета . Я думаю , що він і на це погодиться , а то насмішив - відмовився від премії ... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Лапша 16.02.2019 21:19
Цитую 007:
А інші ледарі Ботнар, Нищик і т.д., що також відмовляються від премії, чи вони її заслужили неймовірною працею?

Свободовці все заради людей роблять. Навіть сім'ями до Батькивщинськог о міськвиконкому працевлаштовуют ься. Не біда що досвіду "0" і в трудовій книжці ні єдиного запису, але зарплата ж файна! Тим паче досвід свободівського Міністра сільського господарства Швайки, який без освіти (як і у наших місцевих), і не бум-бум у сільському господарстві не завадив йому во благо народу України заробити собі за рік скоромну машину Бентлі, парк мотобайків і по сей день безбідне життя. Тому вибачайте, гребем до останього :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Реаліст 16.02.2019 14:06
Цитую 007:
А інші ледарі Ботнар, Нищик і т.д., що також відмовляються від премії, чи вони її заслужили неймовірною працею?

Толю Юля змусила відомивитись, щоб хоч трохи менше псував їй пейзаж на виборах. А кандидату від Ботнара-Нищика-Тяску, Русі Кошельківському , на виборах і так не світить навіть місце у першій десятці кандидатів - то чого б це вони порцію у своєму кориті зменшували?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Реаліст 16.02.2019 14:02
Цитую Дональд Трамп:
Пять лет хапал,сейчас совесть пробудилась.

Яка ще совість?! Юля сказала: Толя, потерпи для понту два місяці: якщо переможемо на виборах - можеш забуть, що обіцяв, і піднять собі ЗРЯплату ще утричі чи в десять разів вже з квітня-травня. А якщо програємо - то принаймні декілька років ти матимеш безкоштовне "житло" і хавку".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 007 16.02.2019 10:49
А інші ледарі Ботнар, Нищик і т.д., що також відмовляються від премії, чи вони її заслужили неймовірною працею?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Дональд Трамп 16.02.2019 09:41
Пять лет хапал,сейчас совесть пробудилась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 блазень 16.02.2019 07:22
Чудовий приклад для інших небідних працівників меріі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 1 15.02.2019 15:16
Цитую Хтось помиляється?:
Бондаренко відмовився від преміювання
15 лютого 2019, 10:19
«Я – людина не бідна, тому готовий цілий рік працювати на посаді міського голови Черкас за 13 тисяч гривень на місяць.

З’ясувалося, скільки тисяч отримав мер минулого року
24 січня 2019, 15:26
За відпрацьовані у 2018-му році дні мер Черкас Анатолій Бондаренко отримав заробітну плату у сумі 744, 564 грн. Про це повідомляється у відповіді міського голови на запит депутата Олександра Радуцького, яку він надав "Прочерку"

Судяи з довідки міськвиконкому, що на фото, то за 2018 рік зарплата склала:
- всього заробив за рік 744 тис 564.40 грн., включаючи премію 231 тис 936.37 грн.
- якщо вирахувати премію, то чиста сума зарплатні за рік складає 512 тис 604 грн.
- поділімо суму зарплати на 12 місяців і отримаємо не 13 тисяч у місяць, а 42 тис 717 грн. зарплати :o :-?
А коммандировочны е??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Хтось помиляється? 15.02.2019 14:47
Бондаренко відмовився від преміювання
15 лютого 2019, 10:19
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 cвета 15.02.2019 12:44
І те, що вже отримав поверни бо ти їх не заслужив :-x