реклама
Центр занятості
реклама

Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій Революції гідності у 2014 році, вшанували сьогодні в Черкасах. Участь у пам’ятних заходах 20 лютого взяли міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, його заступники Ігор Волошин та Ігор Коломоєць, депутати, військові та громадськість.

IMG_6291

В обласному центрі їх розпочали з покладання квітів до меморіального комплексу «Борцям за волю України», що на розі вулиць Святотроїцької з Хрещатиком, повідомляє сайт Черкаської міської ради. Його, нагадаємо, встановили у квітні 2016 року для увіковічення пам’яті військових різних поколінь, які поклали життя за незалежність України.

IMG_6252

Далі очільники міста й області вклонилися пам’яті загиблих біля стели зі світлинами Героїв Небесної сотні на площі Слави.

IMG_6273_1

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі відслужили поминальну панахиду.

IMG_6334

Серед Героїв Небесної Сотні – семеро черкащан. Це – Максим Горошишин (с. Грушківка, Кам’янський район), Юрій Паращук (м. Тальне), Юрій Пасхалін (с. Носачів, Смілянський район), Андрій Саєнко (м. Сміла), Віктор Чернець (с. Подібна, Маньківський район), Віталій Смоленський (с. Фурманівка, Уманський район), а також Василь Сергієнко (м. Корсунь-Шевченківський). Усім їм посмертно присвоєно звання Героїв України.

IMG_6314

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама