Приблизно 15-16 осіб з черепно-мозковими травмами і травмами очей внаслідок розпилення газу – в обласній лікарні. Про це «Прочерку» повідомили медики.

DSC_0777

Водночас керівник відділу зав’язків з громадськістю Дмитро Грищенко повідомив, що станом на зараз 15 поліцейських звернулися в лікарню з різними травмами.

П’яти з них медичну допомогу надано на місці, 10 звернулися до медичних закладів.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу: за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) КК України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Моя думка 11.03.2019 09:59
Цитую Oleg:
Авоковські тітушки б'ють поліцію, якою керує Аваков. :cry: І ці малолітні дурачки ще кричать про диктатуру, якщо міністр МВС собі таке дозволяє.

А тепер запитання: на кого працює Аваков?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Моя думка 11.03.2019 09:58
Цитую ДЖЕКО:
У будь-якій нормальній країни запакували б цього купленого Кухарчука і 100-відсотково впаяли б мінімум десятку. А нас же подібні ..генерати спокійно і безнаказано творять безпредел. Прогнозований майданний бардак.

остання фраза була зайвою. а так все вірно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 Михаил 10.03.2019 01:02
К*чма замовив та вбив в АРК головного бугалтера Державного п.з.Славне Р.В*нду,голову Роздол*ненской РГА,депутата,пр едставника ООН Л.Рябику,та мародерством вкрав 26000000$,я потерпілий звертався до Порошенка як вимушений переселенец з АРК,за допомогою ні пенсії,ні соцвиплат,живу в Польщі біженцем,без пенсії і допомоги,Ми жи*у Пор*шенко не потрібні,Йому потрібна наша земля і щоб податки в Ізраїль платили,етноцид Українцям створений...!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 Михаил 10.03.2019 00:53
Порошенко був би нормальний та пішов добровільно у відставку,скіль ки Людских житьїв булоб врятовано і грошей також,це ж злодій шахрай системи кучмизму,на війні наживаються мародери,втікат и буде порошенко на мальдіви
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 язон 10.03.2019 00:37
Цитую Лимон:
Проект "нацкорпус" може бути проектом хu*ла, бо грають вони на його користь.
Вимагають законності, а самі його порушують, вони не кращі, а такі самі злочинці.
Хочуть справедливості, то справедливо буде понести відповідальніст ь за свої дії.

Нацкорпус - проект Авакова. Хотя знают об этом только руководители НК - мальчишки тупо верят своим фюрерам.
С остальным - согласен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Лимон 10.03.2019 00:27
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Алекс 09.03.2019 23:45
Ненормальні!!! Геть цих псевдо активістів!
Вони будуть відповідати?!(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Перехожий 09.03.2019 23:28
Цитую ДЖЕКО:
У будь-якій нормальній країни запакували б цього купленого Кухарчука і 100-відсотково впаяли б мінімум десятку. А нас же подібні ..генерати спокійно і безнаказано творять безпредел. Прогнозований майданний бардак.

Дивно якось. В перших рядах пан безробітний Кухарчук і чомусь, колишній заступник мера міста Черкас :o :-? :roll: :sigh: За державу серце рветься, а за баюри у місті біля ЦНТІ, Кооператора чи третє коло ларьків навкруги базару чи за обіцяний ремонт бульвару Шевченка до кінця 2016 року ні? :oops: :oops: :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Oleg 09.03.2019 22:46
Авоковські тітушки б'ють поліцію, якою керує Аваков. :cry: І ці малолітні дурачки ще кричать про диктатуру, якщо міністр МВС собі таке дозволяє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Гроші 09.03.2019 22:30
Цитую ДЖЕКО:
У будь-якій нормальній країни запакували б цього купленого Кухарчука і 100-відсотково впаяли б мінімум десятку. А нас же подібні ..генерати спокійно і безнаказано творять безпредел. Прогнозований майданний бардак.

О, Майдан вже став "бардаком"?