Підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

54255362_2141418792592386_2861443105360445440_n
Соснівський райсуд Черкас обрав запобіжний захід керівнику місцевого відділення партії "Національний корпус" Дмитру Кухарчуку і члену черкаського осередку політсили Антону Братку. Про це повідомляється на сторінці "Нацкорпуса" у Facebook у вівторок, 12 березня.

Зокрема, суддя відправив Братка на 60 діб під домашній арешт з обмеженням свободи в нічний час доби (з 20:00 до 07:00). Іншому підозрюваному суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту на два місяці.

Нагадаємо, членів Нацкорпуса затримали після зіткнень з поліцією в Черкасах в суботу, 9 березня. В ході зіткнень понад 20 осіб отримали травми. Політсила висунула президентові України Петру Порошенку вимога - покарати винних в розкраданні в оборонному комплексі

реклама

Коментарі  

 
+9 #15 справедливий 14.03.2019 10:31
Цитую оля:
Хороша фотка тітушні без балаклав. Операм для роботи саме те що треба :lol:

Огов! Пане Курбет! Подивись скільки призовників. План виконаєш років на пять наперед.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 кузя 13.03.2019 18:54
Олега ... арештували чи шо? Та з ним варто було б провести виховну бесіду. І попередить. "Дебильный мальчик с челочкой во лбу"- як він віршував. Хлопчик уже підстаркуватим став.а от щодо дебілізму... "Прочерк" дай інформацію нарешті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Цікаве відбувається 13.03.2019 18:04
Вчора СБУ заарештувала в Черкасах за розповсюдження антиукраїнської агітації нєкого Олега С., члена Спілки письменників Російської Федерації, колишнього журналіста "Антенни".
Совпадєніє? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 Реаліст 13.03.2019 16:32
Цитую Сакун:
Так в чому ж птьання? Пишіть заяву до СБУ! Тут сплошні агенти та вороги! Особливо телеканал, що піднімає на вуха країну*

Панове "антеністи"! Не набивайте собі ціну - у "Прочерка" з-за вибрика Нацкорпусу теж три дні позашкалювала відвідуваність, ще більше вашого - але нормальні журналісти таким не бахваляться.
Нагадайте, скільки тепер у вас відвідувачів на сайті і глядачів на каналі - ті самі сто чоловік, що й завжди?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #11 Ірина 13.03.2019 15:13
Дуже прикро,що Черкаси тепер асоціюються з групкою агресивних людей і спричиненим нею безладом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Ганьба 13.03.2019 14:51
Бритоголові нацики - окрім російських матів слова сказати не здатні. За траву і мати рідну зарубають. На Гоголя сидить ціла купа дармоїдів СБУ. Невже ця приватна армія Бондаренка- Мушіяка не загноза мирним мешканцям?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 RSS 13.03.2019 13:36
Цитую оля:
Хороша фотка тітушні без балаклав. Операм для роботи саме те що треба :lol:

Ну, якщо на виборах переможе Порошенко - то всім амністія буде, бо Європа не дасть особливо посвірєпствуват ь над звичайними хуліганами.
Якщо переможе Зеленський - то той ще й нагородить, щоб красіво було, як у кіно.
А Юля по-любому вчергове пролетить, але може хоч на бордах згадає у рядочку "дякуЮ всім, хто мене знову підтримав". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 RSS 13.03.2019 13:31
Видно, що Воротник почувається не в своїй тарілці: Бондаренко, біля якого хотів сфотографуватис я, з кадру фотозйомок напам'ять втік, а валєра залишився в обнімку з фотоапаратом. :-)
Але зря так сильно переживає, для поліції це не стрьомно, бо ці хлопці - просто хулігани, як тим Кодексом не крути. Гірше було б, якби збереглися його фото в обнімку з В. Олійником, якого у державній зраді звинувачують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #7 Сакун 13.03.2019 12:39
Цитую Дійсно:
Це насторожує. Влада міста фактично та, що була при Януковичу, телеканал Олійника з його керівником і який мав посаду у міськраді при Януковичу розквітає, якоби "націоналівсти" там постійні гості і зомбують молодь, для них виділяють і будують тренувальні бази, гроші і бізнес Олійника розквітає, бо якось дивно, що дружина пенсіонера отримує земельні ділянки і будує багатоповерхівк и.


Так в чому ж птьання? Пишіть заяву до СБУ! Тут сплошні агенти та вороги! Особливо телеканал, що піднімає на вуха країну і так нахабно перекрутив інформацію - насправді ж Порошенко з міста не тікав! Він просто поспішав і йому стало раптово зле, коли побачив свого кєнта Дмитра, що з групою молодиків і звуковою колонкою та мікрофоном в руках рішуче йшов на площу.
:-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+40 #6 оля 13.03.2019 11:25
Хороша фотка тітушні без балаклав. Операм для роботи саме те що треба :lol: