реклама

реклама

У позачерговому з’їзді партії «Батьківщина», що проходив у Києві у п’ятницю, не брав участі віце-спікер парламенту та куратор Черкаського БЮТ Микола Томенко. Та його прізвище було на устах у делегатів партійного зібрання – перед приміщенням Будинку учителя, де проходив з’їзд, відбулась акція «За Юлю проти Томенка».

фото - http://kontrakty.ua

фото - http://kontrakty.ua


 Як пише інтернет-видання «Лівий берег», делегатам роздавались листівки, які звинувачували віце-спікера у всіх смертних гріхах, головний з яких – партійне розкольництво. «Томенко – новий Губський», - йшлось у листівці.

Також Миколу Томенка звинувачували у тому, що він, «не розібравшись із міським ринком, підтримав одіозні фігури в Золотоноші, які вкрай негативно ставляться до партії, та до лідера – Юлії Тимошенко».

реклама

Коментарі  

 
+17 #11 Добровольський 02.04.2012 13:28
А це все йому за Вольдимара Греся, який два роки в нафталыны просидыв в землянцы, а тепер хоче попасти в списку у Верховну Раду...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 строка 02.04.2012 11:34
Цитую Батьківщина:
Друзі тушки Губського відпрацьовують

.......ва! Ти і в тушки не годишся, який з тебе "навар" ??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 Порада 02.04.2012 11:09
Цитую Батьківщина:
Друзі тушки Губського відпрацьовують

За останній тиждень від вас „відхрестилося” керівництво центрального та обласного офісу партії „Батьківщина”. Прокоментуйте.
- Якщо „відхрестилися” , як ви кажете, то це - не мої проблеми. Це їх проблеми. Якщо вони в майбутньому будуть ставитись до своїх кадрів, як віднеслись до мене, то завжди житимуть з кадровими проблемами. Заяву Анатолія Бондаренка (керівник обласного офісу „Батьківщини”) не хочу коментувати. Бо оця людина не лише не має авторитету серед однопартійців, а навіть не має вищої освіти! Стосовно заяви центрального офісу партії, ми поспілкуємось наступного разу.
- На виборах міського голови вас підтримали майже 30% уманчан, це тисячі людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 патріот 02.04.2012 10:28
Цитую Батьківщина:
Друзі тушки Губського відпрацьовують

Саме майбутні тушки, в особі Бондаренка та Греся зараз відпрацьовують Томенку за обіцяні місця у ВР, розвалюючи Батьківщину на Золотоніщині...... Схаменіться пацани, де ви будете після виборів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 патріот 02.04.2012 10:24
Цитую Батьківщина:
Друзі тушки Губського відпрацьовують

Саме майбутні тушки, в особі Бондаренка,Грес я І БУЛИ ПРИCУТНІ НА З*їзді
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 КС 02.04.2012 10:11
Томенко і Гресь, це ті люди, які шукають дружбу та підтримують за кулісні відносини з усіма провладними структурами і "грошовими мішками".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Фелікс 02.04.2012 00:07
Вірно! Адже Томенко весь час підтримував і Бродського-Одарича по розкраданню Черкас і обкраданню черкащан. Безхребетний пристосуванець! !!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 патріот 01.04.2012 23:45
таких запроданців, як Томенко в Батьківщині багато.Пристроїлись за жіночими плечима і не погано себе почувають.А тепер навіщо їм Юля? Треба порозганять і тих, хто дійсно з Юлею, назвати їх зрадниками.Юлька нехай сидить, а вони жируватимуть з регіоналами і далі.Вже про все ж домовлено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Кий 01.04.2012 19:22
Томенко вже давно не думає про партію. Інтереси його особисті та його кумів - головне для нього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 самий вумний 01.04.2012 13:49
Молчааать! куратор зна,що робить!