«Актом вандалізму місцевого масштабу» назвав «врізання» ресторану в історичну будівлю авторства Владислава Городецького (Черкаси, вул. Хрещатик, 251) координатор проектів Національної спілки архітекторів України Олександр Барановський.

Безымянный

– Наше ставлення до цього – негативне! – сказав у коментарі черкаським журналістам Олександр Мирославович. – Сучасні деталі можуть бути біля старовини, але вони не можуть нищити структуру будівлі. Тим більше, наскільки я міг бачити, там просто вирізано фрагмент фасаду. Таке поводження з пам’ятками не повинне мати місце.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 доведи,що не повія 23.04.2019 22:36
Цитую ???:
Вандалізм. Але ніким так і не доведено, що ця будівля - роботи архітектора Городецького.

Логіка крикливого зомбі -шоу з РАША ТВ: Факти в студію.
Коли чиновника з департаменту архітектури запитали обурені мешканці Митниці,чому забудовують існуючий сквер ,відповідь була така-а ви доведіть,що то сквер. Після маразматичної забудлви пішохідної алеї висоткою депутати надали їй офіційний статус сквера
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 ***** 23.04.2019 15:35
Цитую Андрей:
Повністю згоден, але це про що у порівнянні з офісним центром, що побудований по Хрещатику біля 17 школу (колишній ресторан "МАО") ось взірець несмаку та кугутизму. Коли на історичній вулиці міста Черкаси, будується будівля, яка за своїм стилем не тільки не прикрашає вулицю Хрещатик, а навпаки нівелює її історичність. Хоча там є приклади коли будуються сучасні будівлі які навпаки її прикрашають (ресторація Колбасофф, піцерія Браво тощо). Я б у таких архітекторів кі таке планували та погоджували пожитєво забирав ліцензії. Сором.

----- Овчаренко, це ви?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Помiчник губернатора 23.04.2019 12:41
Цитую 1:
а почему раньше не подымал вопросс????

Так тому i не пiднiмали питання, бо вiн же майже памятник був. Тепер пiсля губернаторства доведеться i вiдповiдати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Андрей 23.04.2019 12:36
Повністю згоден, але це про що у порівнянні з офісним центром, що побудований по Хрещатику біля 17 школу (колишній ресторан "МАО") ось взірець несмаку та кугутизму. Коли на історичній вулиці міста Черкаси, будується будівля, яка за своїм стилем не тільки не прикрашає вулицю Хрещатик, а навпаки нівелює її історичність. Хоча там є приклади коли будуються сучасні будівлі які навпаки її прикрашають (ресторація Колбасофф, піцерія Браво тощо). Я б у таких архітекторів кі таке планували та погоджували пожитєво забирав ліцензії. Сором.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Николай 23.04.2019 12:02
Ох и ушлый этот Ткаченко. И салон свой на Крещатике Ledi star в конце года продал. Чувствовал, что власть может поменяться. Билеты наверное уже купил
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 1 23.04.2019 11:51
а почему раньше не подымал вопросс????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Карен 23.04.2019 11:24
Ткаченко, як завжди з усiма домовився, потiм всiх кинув, а вже пiд кiнець свого губернаторства цей ресторан продав за 250 тис.американських доларiв
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Черкасець 23.04.2019 11:06
Ще в 2013 роцi виконувач мiського голови Вiктор Бiлоусов на виконкомi вiдхилив подану технiчну документацiю на ресторан фiрмою Ткаченка. Згодом, сташи губернатором, Ткаченко продавив все ж документы. Усi змовчали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Юра 23.04.2019 10:38
Цитую ???:
Вандалізм. Але ніким так і не доведено, що ця будівля - роботи архітектора Городецького.

А ви докажіть що це не його робота :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #1 ??? 23.04.2019 09:29
Вандалізм. Але ніким так і не доведено, що ця будівля - роботи архітектора Городецького.