Черкаський журналіст Вадим Комаров вже більше доби перебуває в реанімаційному відділенні нейрохірургії Третьої міської лікарні, куди його було доставлено після побиття. Вадим у стані штучної коми, лікарі його стан оцінюють як стабільно тяжкий.

48420100_106044897130018_7677853000559230976_n

Про це у «Фейсбук» повідомляє черкаський журналіст і юрист Валерій Макеєв.

Оперативне втручання тривало більше двох годин, після цього журналіст перебуває у стані штучної коми.

Сьогодні лікарі дозволили доньці та дружині Вадима п’ять хвилин поспілкуватися з ним.

– Цей стан (Вадима, – ред.) описати неможливо, це дуже важко бачити, – розповідає донька журналіста Ірина. Вона прилетіла з Німеччини. – Це дуже боляче, якщо стосується тебе, твоєї родини.

– Вигляд у Вадима жахливий, але він реагує на нас. У нього почастішав пульс і дихання, він нас упізнав, і це хороший прогноз, – каже дружина журналіста. – Лікарі зауважують, що стан стабільно тяжкий. Вони борються. Все, що можна зробити, зроблять. Відвідувати Вадима будуть лише родичі.

0a3d6111351c75c31e2976f2db919e25_M

Донька потерпілого додає, що бачила знімки головного мозку. Картина жахлива, прогнози невтішні, але всі будуть сподіватися і молитися.

– Щодо злочину – це так несправедливо і жахливо, – кажуть рідні Вадима, – зло має бути покаране. Це такий біль для всіх і для сім’ї зокрема.

Лікарі не радять переміщати Комарова до якихось інших клінік. Принаймні найближчий тиждень.

Нагадаємо, 4 травня вранці у  Черкасах побили відомого місцевого журналіста Вадима Комарова. Напад пов’язують із професійною діяльністю черкащанина.

Кримінальне провадження за фактом нападу на черкаського журналіста Вадима Комарова перекваліфікували зі статті «Умисне тяжке тілесне ушкодження» на статтю «Замах на умисне вбивство».

реклама

Коментарі  

 
+2 #10 ХМ 07.05.2019 16:51
Цитую Гроші:
Країна, в якій б'ють та вбивають журналістів, а судді роками бояться покарати злочинців - такою залишає після себе Україну великий реформатор Петро Олексійович.

журналистов неугодных любой власти или криминалитету убивали при всех президентах. И пох.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Верник 07.05.2019 16:48
могу ставки принимать что не раскроют ибо сверху на тормоза спустят
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 ??? 06.05.2019 16:47
Цитую Гроші:
Країна, в якій б'ють та вбивають журналістів, а судді роками бояться покарати злочинців - такою залишає після себе Україну великий реформатор Петро Олексійович.

Та ти шо! Те, що місто захєзане смітниками, що всі посади в мерії роздані тупим бездарям виключно за партприналежніс тю до "Батьківщини" і "Свободи" - це все теж Порошенко винен?
Зовсім скоро він піде з посади - хто тоді вам, ідіоти, винен буде за те, що твориться у місті? Вже Зеленський - аби тільки не ви, ушльопки?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Живи в Черкасах! 06.05.2019 14:48
Цитую язон:
Бандитским городом Черкассы были всегда. Началось ещё в последние годы СССР

Твої аргументи, "язон" - правда лише частково. Від кінця 80-х, повністю 1990-і і початок ХХІ ст. для Черкас були справді бандитськими - з перестрілками, замовними вбивствами і т.п. Але після бєглого Олійника з його "адвокатом Тєрразіні" був період відносного затишшя хоча б у явних тупих розборках. Не те, щоб порядку було більше - просто відтоді як Олійник обзавівся однією "хазяйкою" - Юлькою, так само були з єдиноначальними господарями Білоус (Тулубівсько-Хірурговський) і Одарич (Бродського). Один Волошин був "відносно-бродячим", з дрібними заманухами місцевих бандючків - але так само без стрілянини і вбивств у владі чи навколо неї.
А от у власника дурацької грамоти Фреймутихи, Бондаренка = дійсно просто сплеск навкоповладних вбивств. Причому не порівнюваний з періодом правління жодного іншого мера Черкас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 язон 06.05.2019 13:59
Цитую контакт:
Міський голова разом зі своєю молодою командою перетворив Черкаси в найкримінальніш е місто України.

Бандитским городом Черкассы были всегда. Началось ещё в последние годы СССР, когда по наводке зав.орготделом ГИК Конаревой бандиты похитили и зверски избили зампреда горисполкома Луганского, который мешал дерибанить горбюджет. С тех пор уголовнички и правят Черкассами, свободно перетекая на каждых выборах из одной фракции в другую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Юра 06.05.2019 12:47
Цитую Фока:
Цитую контакт:
Міський голова разом зі своєю молодою командою перетворив Черкаси в найкримінальніш е місто України.


- Каким образом? Все местные - божьи одуванчики, и до него у нас был просто рай на земле, а он, злодей, пришёл на должность и завёз уголовщину с Марса? Я отнюдь не его сторонник, если что. Только чушь городить не нужно.

Порахуй кількість вбивств відомих осіб в Черкасах, під час його правління. Чи тобі тітушні під його крилом не видно? Тільки цього вже досить :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #4 Фока 06.05.2019 01:15
Цитую контакт:
Міський голова разом зі своєю молодою командою перетворив Черкаси в найкримінальніш е місто України.


- Каким образом? Все местные - божьи одуванчики, и до него у нас был просто рай на земле, а он, злодей, пришёл на должность и завёз уголовщину с Марса? Я отнюдь не его сторонник, если что. Только чушь городить не нужно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Фока 06.05.2019 01:05
Скорейшего выздоровления.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Гроші 05.05.2019 20:30
Країна, в якій б'ють та вбивають журналістів, а судді роками бояться покарати злочинців - такою залишає після себе Україну великий реформатор Петро Олексійович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #1 контакт 05.05.2019 20:13
Міський голова разом зі своєю молодою командою перетворив Черкаси в найкримінальніш е місто України.