реклама

реклама

Якщо не припиняться «політичні переслідування» депутата міськради Миколи Булатецького, об’єднана опозиція готова на акції громадянської непокори. Про це на прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини заявив координатор об’єднаної опозиції Леонід Даценко. Коментуючи ситуацію з порушенням проти Миколи Булатецького кримінальної справи пан Даценко зауважив: незважаючи на те, що міська рада жодного подання в прокуратуру не подавала, суд усе одно не закрив справу.

– Сьогодні у слуханні перерва у зв’язку з відведенням судді, який розглядав цю справу. Але ми розуміємо, що ця пауза чисто технічна, бо на фоні заяв останнього тижня про те, що Юлії Тимошенко треба вже дати не 7 років, а пожиттєве покарання, та інших, ми розуміємо, що справу Булатецького будуть продовжувати. Будуть тиснути з владних кабінетів, щоб наш кандидат не зміг брати участі у виборах. Особливо, коли тут замаячили кандидати від пана Фірташа, і збігся інтерес і Одаричів, і Тулубів, і Фірташів, щоб такого кандидата, як Булатецький, на окрузі в Черкасах не було. Ми заявляємо: якщо найближчим часом ці переслідування не припиняться, Рада об’єднаної опозиції прийняла рішення почати акції громадянської непокори, – сказав Леонід Даценко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #19 Ужасть 20.04.2012 19:08
Дело неасколько известно неширокой общественности города не прыпынено...а где авнсированные акции непокоры? Или это черговый треп типа булатецкого...еще 7 марта клявшегося в лице черкащан и абъеднанной апазиции, своей лидерке, что будет носить ижидневно ( и даже спать в ней )майку "юле-волю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Ужасть 18.04.2012 22:19
Прошу Хведоров черезчур принципиальных, Сславу за чигироном и иже...так расскажите , может я пропустил, так анонсированные целой ОБЪЕДНАННОЙ апазициеей широкмасштабные акции да ище НЕПОКОРЫ???? Может это пришло у опозионэров в голову после прессконференци и, когда на столах президума стояли одноразовые пластиковые поллитровые бокалы для пива. Может не воду и даже не пивком баловались в президиуме абъеднанной апазиции, а чем покрепче,,,а потом такие объективные и подкрепленные реальным.. ТРЕПОМ акции???? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Ужасть 17.04.2012 21:17
Дело неасколько известно неширокой общественности города не прыпынено...а где авнсированные акции непокоры? Или это черговый треп типа булатецкого...еще 7 марта клявшегося в лице черкащан и абъеднанной апазиции, своей лидерке, что будет носить ижидневно ( и даже спать в ней )майку "юле-волю" :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Гудвін 11.04.2012 09:56
Ужасть,яка нафіг майка?Дубарь такий був.Зараз потепліє-буде цілий комплект ісподнєго. :oops: :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 О. ЧУПРИНА 10.04.2012 21:43
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Цитую Ужасть:
Булатецкий занимается выращиванием кукурузы в Геронимовке. В прошлом 2011 был рекордный урожай этой самой кукурузы. Пусть не жмется, заплатит за нанесеный им ущерб (кстати, во сколько ущерб оценивается?) и всех то дел. А так только пиарится и морочит голову людям.
А что касется турникетов... вспомните при Ленине, на входе стоял красноармеец с винтовкой и штыком и пропуска нанизывал на штык. Даже в то время, самой демократичной власти, не было бардака и шатания кого и куда попало.

ПРИ ЧЕМ ЗДЕСЬ КУКУРУЗА,ТУРНИК ЕТ ИЛИ ШТЫК? В корень зри.

Слава!Ти ж бачиш,що тут працює програма дескредитації Булатецького.Не реагуй,це вище твоєї гідності.Чим більше подібного пише цей Коментар,тим активніше люди підтримуватимут ь Миколу Булатецького.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Кий 10.04.2012 21:00
І виведе Льоня аж 15 мітингувальникі в, зачитає перед ними свою заяву. А "вірна подруга" Таня Воронцова напише сюжет про багатолюдний мітинг в своїй малотиражці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Ужасть 10.04.2012 18:07
Цитую СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА:
Цитую Ужасть:
Булатецкий занимается выращиванием кукурузы в Геронимовке. В прошлом 2011 был рекордный урожай этой самой кукурузы. Пусть не жмется, заплатит за нанесеный им ущерб (кстати, во сколько ущерб оценивается?) и всех то дел. А так только пиарится и морочит голову людям.
А что касется турникетов... вспомните при Ленине, на входе стоял красноармеец с винтовкой и штыком и пропуска нанизывал на штык. Даже в то время, самой демократичной власти, не было бардака и шатания кого и куда попало.

ПРИ ЧЕМ ЗДЕСЬ КУКУРУЗА,ТУРНИК ЕТ ИЛИ ШТЫК? В корень зри.

Т.е. из Булатецкого лепять страдальца за опозиционные типа действия? Так пусть это трепло для начала хоть наденет на себя майку юле-волю и ходит в ней как он декларировал еще 7 марта. А то так, поорать, закликать. Аля-уля..гони гусей :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Игорь 10.04.2012 17:58
Цитую Ужасть:
Даже в то время, самой демократичной власти...

Ты что, больной?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 10.04.2012 17:11
Цитую виборець:
У "опозиціонерів" теми для піару були на ісході, а тут турникет трапився в масть.
Вибачайте, але крім воплей і критики від апзіціонерів не чув більше нічого.

О них говорят,это уже успех.А о "виборцах только иногда вспоминают.Идите в оппозиционеры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 10.04.2012 16:31
Цитую Ужасть:
Булатецкий занимается выращиванием кукурузы в Геронимовке. В прошлом 2011 был рекордный урожай этой самой кукурузы. Пусть не жмется, заплатит за нанесеный им ущерб (кстати, во сколько ущерб оценивается?) и всех то дел. А так только пиарится и морочит голову людям.
А что касется турникетов... вспомните при Ленине, на входе стоял красноармеец с винтовкой и штыком и пропуска нанизывал на штык. Даже в то время, самой демократичной власти, не было бардака и шатания кого и куда попало.

ПРИ ЧЕМ ЗДЕСЬ КУКУРУЗА,ТУРНИК ЕТ ИЛИ ШТЫК? В корень зри.