реклама

реклама

Відразу кілька депутатів, представників різних фракцій, виступили щойно на сесії Черкаської міськради з вимогою скасування результатів конкурсу про обрання управляючої компанії «Сантехбудконструкція».

IMG_20190627_110157

Нагадаємо, нова управляюча компанія значно підвищила ціни на квартплату у багатоквартирних будинках Черкас.

За скасування результатів конкурсу виступив і присутній на сесії депутат Владислав Голуб. Нардеп також зазначив, що партія, яка на всеукраїнському рівні виступає за зниження тарифів, на рівні Черкас, навпаки, їх підвищує (вочевидь, він мав на увазі ВО «Батьківщина»).

Натомість заступник міського голоси Людмила Бордунос назвала виступи депутатів популізмом. За її словами, СУБи, які перед цим утримували будинки, вже давно просили міськраду підвищити тарифи.

Засновник «Сантехбудконструкції» Андрій Бортник з трибуни сесії заявив, що за менші кошти утримувати будинки неможливо і наразі кожен будинок оплачує рівно стільки, скільки потрібно на його утримання.

Водночас депутатів це не заспокоїло і Андрія Бортника звинуватили в фальшуванні конкурсу.

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 Ярослав 28.06.2019 16:09
Какая неприятная мвнешность в єтого Бортника
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Оксана 27.06.2019 18:48
Уточнення: "наразі кожен будинок оплачує рівно стільки, скільки потрібно на його (Бортника) утримання".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Абрек 27.06.2019 17:21
Цитую .:
Цитую Кар:
От Бурданос и .... То почему будучи на должности зама.мера не подняла вопрос поднятия квартплаты домам на обслуживании у СУБов?

Да потому что сошлась ... с Бортником - вот и работала на комерцию,а не на комунальные СУБы

А работники СУБов еще и без зарплаты остались. Вот так бабу пускать руководить ЖКГ!!!

Та зрозуміло, що вона відкат за сумлінно виконану роботу отримала.

А тепер ще й в нардепи лізе......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 . 27.06.2019 15:27
Цитую Кар:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Микола Васильович 27.06.2019 14:28
Наглючицй цей тип...його місце в кутузці разом із Каструлею...хотіли руки шведенько нагріти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #5 Кар 27.06.2019 14:16
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 Факт 27.06.2019 13:30
Цитую Дональд Трамп:
Бортнику придется сдавать авиа билет на Мальдивы-не прорезоло в этот раз "химия" с бондаренко.


Я не радовался так рано. Этот вопрос касается тысяч людей, почему они не протестуют против корупционных тарифов. Следующий в очереди это Паша Карась со своим теплокомуненерг о.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Дональд Трамп 27.06.2019 12:42
Бортнику придется сдавать авиа билет на Мальдивы-не прорезоло в этот раз "химия" с бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+49 #2 Припердоленко 27.06.2019 12:39
Бортник такий наглючий,як і його батько...щахрай
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+46 #1 Факт 27.06.2019 11:54
Бортник должен сидеть в тюрьме, а не повышать тарифы. И где представители 840 домов, которым подняли кварплату, неужели там живут олигархи.