реклама

реклама

Вертольотом Президент України Володимир Зеленський прилетів до Черкас, ознайомився з ходом ремонтних робіт в черкаському аеропорту.

IMG_20190731_132940

Керівництво аеропорту розповіло про проблеми відродження комунального підприємства, зокрема брак коштів.

IMG_20190731_130321

Зеленський запитав в журналістів, чи тут будівництво почалося перед його прильотом, чи і раніше була техніка.

IMG_20190731_130506

Журналісти закивали головами, мовляв, техніка була і вчора.

IMG_20190731_130527

Директор КП аеропорт «Черкаси» Іван Далібожак зазначив, однак, що потрібно 750 млн та два роки часу – і все буде зроблено.

IMG_20190731_131122

IMG_20190731_131051

IMG_20190731_131109

Присутні із Президентом України посадовці зауважили, що приїзд його сюди - сигнал для інвесторів.

– То що, мені жити тут? – запитав у них Зеленський.

IMG_20190731_133503

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #13 Уманский Еврей 04.08.2019 03:05
Представил такую картину. Борис Джонсон или Тереза Мэй ездят по Великобритании и инспектируют ремонт дорог. А может Дональд Трамп, с премьером Трюдо инспектируют ямочный ремонт дорог Чикаго, Торонто. Ничего не меняется и не изменится. Всё тоже самое. Поздравляю Украину с итогами выбора! Хотели как лучше, а получилось как всегда!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 СОЛДАТ 31.07.2019 21:53
Цитую Світлана:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Світлана:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Чорнобаївець:
Наш ЗЕ!
кому "ненаш" - іде нна.

Ніхто і не сперечається-звичайно що він ВАШ.Такий же коЗЕл як і ви. :lol: :lol: :lol:

Солдат, вот чувствую, что осуждает правильный, грамотный, самоуверенный человек, наверняка гений. Не меньше. Талант из дуба, но с дипломом и длинным носом, задранным кверху.

Света! Боюсь Вас обидеть-но в Вашем возрасте уже пора знать, что чувствуют х№№№№ в по№№№№.Простите мою казарменную простоту , но Вам ( почитателю ЗЕкоманды , а в этом я уверен)- пора в Трускавец, там сейчас учат ОЩУЩАТЬ.Ферштеен майн либе фрау? ;-)

Молодець! Еще раз кон*и (самоутвердился )!

Даже и не сомневался что Вам понравится мадам.Вы еще не в Трускавце? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 ченчик 31.07.2019 21:14
Цитую Чорнобаївець:
Наш ЗЕ!
кому "ненаш" - іде нна.

от коли дороги в Чорнобаївському районі поремонтують, тоді повіримо, що наш, а гірших доріг немає в жодному районі України..........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 Світлана 31.07.2019 20:34
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Світлана:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Чорнобаївець:
Наш ЗЕ!
кому "ненаш" - іде нна.


Молодець! Еще раз кон*и (самоутвердился )!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 СОЛДАТ 31.07.2019 20:19
Цитую Світлана:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Чорнобаївець:
Наш ЗЕ!
кому "ненаш" - іде нна.

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #8 Світлана 31.07.2019 19:18
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Чорнобаївець:
Наш ЗЕ!
кому "ненаш" - іде нна.

Ніхто і не сперечається-звичайно що він ВАШ.Такий же коЗЕл як і ви. :lol: :lol: :lol:

Солдат, вот чувствую, что осуждает правильный, грамотный, самоуверенный человек, наверняка гений. Не меньше. Талант из дуба, но с дипломом и длинным носом, задранным кверху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 СОЛДАТ 31.07.2019 18:46
Цитую Чорнобаївець:
Наш ЗЕ!
кому "ненаш" - іде нна.

Ніхто і не сперечається-звичайно що він ВАШ.Такий же коЗЕл як і ви. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #6 Чорнобаївець 31.07.2019 18:10
Наш ЗЕ!
кому "ненаш" - іде нна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Реаліст 31.07.2019 16:46
"Присутні із Президентом України посадовці зауважили, що приїзд його сюди - сигнал для інвесторів"(С)
Президент Ющенко ще у 2005 році впеше приземлявся вертольотом в аеропорту Черкас. Сильно допомогло? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Чип 31.07.2019 16:22
Краще б дороги у місті доробили та дорогу хоча до Сміли на обох напрямках...Той аеропорт вже , як міський анекдот...Хто зараз має змогу літати