реклама

реклама

Власник кондитерської компанії "Конті" Борис Колесніков будує нову фабрику в Каневі Черкаської області. Про це він сказав під час телефонної розмови з кореспондентом LIGA.net.

thumbnail-tw-20121024054430-5269

"Буде нова фабрика в Каневі. Але деталей розголошувати не хочу, це дуже закрита інформація, боюся допустити неточності", - сказав бізнесмен.

Крім того, Колесніков додав, що планує побудувати ще одне кондитерське підприємство в Донецькій області.

"Ми маємо намір побудувати ще одну фабрику бісквітного напрямку в Костянтинівці", - сказав він.

Власник "Конті" уточнив, що термін будівництва прогнозувати складно - Костянтинівка знаходиться в 30 км від лінії фронту.

"Закінчиться війна - будемо дивитися", - сказав він.

реклама

Коментарі  

 
0 #18 Перехожий 24.08.2019 15:07
Цитую Х@й спробує!:
КолєснікОВ з тріском пролетів на парламентських виборах у Дружківці Донецької області, де намагався пролізти по мажоритарці. Його Опоблок-2 так само провалився із списочниками і не протовпився у ВР.
То БарІс вирішив хоча б у кондитерці спробувати виліпить із г**** канхвєтку? :lol:
Але що б він не робив - а в нього "конті" получаються)))

Хочу поправити не "Баріс", а "Бога"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #17 Молодец 24.08.2019 13:18
Борис дави монопоглиста порошенко с его бздюRoshenовски й бизнес
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Х@й спробує! 24.08.2019 12:54
КолєснікОВ з тріском пролетів на парламентських виборах у Дружківці Донецької області, де намагався пролізти по мажоритарці. Його Опоблок-2 так само провалився із списочниками і не протовпився у ВР.
То БарІс вирішив хоча б у кондитерці спробувати виліпить із г**** канхвєтку? :lol:
Але що б він не робив - а в нього "конті" получаються)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Іра 23.08.2019 22:41
Цитую наїлись вже:
А можна на місцевому рівні заборонити продавати в Черкаській обл . ці говно-конфети рошен ? та вишвирнути звідси всі магазини пердошен ?

Ні,не можна,бо люди цукерки,торти Roshen купують,у нас вільний ринок,якщо є попит,а він є,то буде і пропозиція
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Черкащанин 23.08.2019 20:05
Взагалі в людей різні смаки і різні фінансові можливості. Смачну продукцію випускає і Світ ласощів в Черкасах, Шполянський завод продтоварів, фабрика "Меркурій" в с. Балаклея та інші виробники Черкащини. І що тут поганого коли в виробничу будівлю яка стоїть пусткою в м. Канів вдихнуть нове життя і запустять виробництво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Перехожий 23.08.2019 19:18
Як на мене що Конті, що Рошен одне ****** на пальмовій олії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Факт 23.08.2019 18:33
Цитую Канев:
[quote name="Факт"]Срвнивать по качеству Рошен и Конти нельзя. Конти это гидота и самый худший производитель кондитерки, этот маргарин есть нельзя.[/quote Конти это качество! натуральный состав а рошен отрава


Колесников берет самое дешевое сырье, о каком качестве чучело ты рассказываешь. Это ****** для людей. Его даже продавать нельзя, один *************.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #11 Канев 23.08.2019 16:37
Цитую Факт:
Срвнивать по качеству Рошен и Конти нельзя. Конти это гидота и самый худший производитель кондитерки, этот маргарин есть нельзя.

ты больной? Конти это качество! натуральный состав а рошен отрава
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Факт 23.08.2019 16:25
Цитую наїлись вже:
А можна на місцевому рівні заборонити продавати в Черкаській обл . ці говно-конфети рошен ? та вишвирнути звідси всі магазини пердошен ?

Цитую наїлись вже:
А можна на місцевому рівні заборонити продавати в Черкаській обл . ці говно-конфети рошен ? та вишвирнути звідси всі магазини пердошен ?


А можно не указывать,кому что есть, кушай маргариновое конти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Звучить! 23.08.2019 16:07
КОНТІні канхвєти - мейд ін КалєснікOFF.