реклама

реклама

19 вересня Національна служба здоров’я України відкрила роботу  Центрального міжрегіонального департаменту з офісом у м. Київ. Департамент на чолі з Андрієм Віленським опікуватиметься роботою аптечних та медичних закладів, які вже уклали та будуть укладати договори з НСЗУ у місті Київ та Київській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській областях.

Kyiv_PresConf_NSZU_19.09.2019

Про це журналістам під час прес-конференції у Києві повідомив голова НСЗУ Олег Петренко, інформує кореспондент "Прочерку".

72,08 мільярда гривень - такий бюджет Програми медичних гарантій, яку сформувала Національна служба здоров’я України, він чекає на затвердження у Верховній Раді. Саме стільки планують спрямувати медзакладам у 2020 році. Для українців ці послуги будуть повністю безоплатними, адже вони вже заплатили за них зі своїх податків.

За словами Олега Петренка, до переліку медпослуг, які держава гарантує пацієнту безоплатно, увійдуть амбулаторні послуги, терапевтичне і хірургічне лікування в стаціонарі, екстрена медична допомога, реабілітація та паліативна допомога.

Також буде здійснюватися закупка інсулінів, оплата гемодіалізу та оплата за підвищеними тарифами пріоритетних послуг (лікування інсультів та інфарктів, пологи та неонатологічна допомога, а також ендоскопічні послуги для раннього виявлення раку і мамографія).

І працююче населення, і діти, і пенсіонери зможуть користуватися медичними послугами програми. Фінансування відбувається з державного бюджету - з тих податків на споживання, які сплачують усі громадяни.

Kyiv_PresConf_NSZU9_19.09.2019

Послуги спеціалізованої медичної допомоги за Програмою медичних гарантій можна буде  отримати безоплатно тільки за направленням лікаря первинки, з яким пацієнт підписав декларацію, або лікуючого лікаря. Але без направлення спеціалізовану меддопомогу можна буде отримати безоплатно пацієнтам, які звернулися до акушера-гінеколога, стоматолога, педіатра, психіатра, нарколога. Також без направлення безоплатно надається медична допомога при невідкладному стані.

Директор Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Андрій Віленський зауважує: “До центрального регіону входять області-рекордсмени трансформації охорони здоров'я. Наприклад, Вінницька та Черкаська області мають найбільший відсоток пацієнтів, які подали декларації до свого лікаря. Час змін диктує амбітні задачі. Та щоб їх досягти, потрібно робити багато буденних та рутинних справ, здійснити колосальну підготовчу роботу, автономізувати заклади вторинної медичної допомоги. Як директор Центрального департаменту НСЗУ я буду всіляко сприяти цьому процесу. Щоб пакет безоплатних послуг, які держава гарантує пацієнту, могли отримати люди на Київщині, Вінниччині, Житомирщині та Черкащині».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 Небайдужий 21.09.2019 18:34
72 мілярда -хороші гроші. І хлопці пристойні. А мені можно хоть міліон.я теж хочу автомізацію медицини
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100