реклама

реклама

Уночі з 24 на 25 квітня невідомі залізли в будинок депутата Черкаської міськради Миколи Булатецького.


Жодних цінних речей не взяли, тільки картину художника Миколи Бабака. При цьому порозкидали по будинку речі. Про це під час прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини повідомив координатор об’єднаної опозиції Леонід Даценко. Опозиціонери вважають: це не що інше, як ще одна спроба тиску на Миколу Івановича як кандидата від опозиції. Але раніше про це мовчали, бо міліція просила не розголошувати.

Сам Микола Булатецький розповів: того вечора був удома сам.

– Подивився футбол, почитав газети, замкнувся і пішов спати. Коли вранці близько 6-ї прокинувся, побачив, що все в будинку розкидано, а в їдальні відкрите вікно – висвердлене дреллю. Грошей не взяли, бо на плечиках висів піджак, де були гроші, то їх не витягли. Прямо за зачиненими дверима висіла картина Миколи Бабака, взяли тільки її. А з моєї сумки просто все повитрушували, – розповів Микола Іванович.

Картину він оцінив у 1 тис. доларів.

Микола Булатецький пов’язує такий розбій зі своєю політичною діяльністю. Каже: має великі шанси перемогти на виборах, тому його й хочуть усунути.

– Проникнення в будинок відбулося без мети пограбування, без інших кримінальних ознак, а лише з метою політично, морально і психологічно натиснути на реального кандидата, який може перемогти в Черкасах, – прокоментував ситуацію Леонід Даценко. – Ми разом з ним проголошували акцію «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля».  Можливо, наші опоненти хотіли показати, що навіть немає правди і сили захистити своє приміщення, не кажучи вже про державу. Тому сьогодні ми звертаємося до правоохоронних органів з проханням розглянути ці дії. Бо це наштовхує на думку, що влада переходить до насильницьких злочинних дій проти кандидатів від опозиції.

реклама

Коментарі  

 
-1 #25 федор припципиальный 15.05.2012 16:22
даже если не дай бог убьют или зарежут булатецкого власть скажет он сам упал с кровати разбился и умер
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 Олег 10.05.2012 16:39
Отак, хожу я такий скромний по своїй хаті, висить картина за штуку баксів, гобілен "Пастушок" і 12 стільців.
Пам"ятаєте як Рейхстаг гітлерівці підпалии, щоб на комуністів наклеп звести? Ото мабуть тут такий же піар. Знаючи регіоналів то здається - що вони б били "только не в лицо"... А бідного Булатецького вже починають піарити. А Льоня "еротичний поет" тут як тут підставляє плече своє 8-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 Ужасть 08.05.2012 11:41
Цитую Погляд:
Коли Микола прокинувся, то перше, що він побачив, був...встановлений на вході ТУРНІКЕТ!!! Це Самі-Знаєте-Хто вночі прокрався і вирішив познущатися над сміливим кандидатом. Але Микола не скорився. "Влада відкрита народові" вигукнув він і у повітрі мелькнув бойовий молоток.
В цей час за розгромом турнікету, кліпаючи червоним оком, з куточка кімнати спостерігала підключена нічними зловмисниками веб-камера.... :D :D :D


А это очень даже может быть похожим на реальность... Проснулся в кошмаре, приснився знов турникет...и начал лупить и кромсать его по привычке...а утром оказалось, что это было окно собственного дома :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #22 Ужасть 08.05.2012 11:16
Этого типа обворовалм...а однопартиец, "положив" .............на мэра и на громаду города усиленно достраивает второй этаж (даже в выходыне и под дождем) пивнушки на углу Ленина-Хрещатик, напротив ЗАГСа и кукольного театра
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Термінатор 08.05.2012 09:11
Цитую Nazar Obidzinski:
Цитую олег:
та кому цей опозиціонер треба!він *************!в ін в будь-якому випадку в вр не пройде!люди не настільки дурні щоб його обрати!

Звичайно! Люди наші розумні. Вони Влізла оберуть, чи Костогриза...

Психічно хворі люди НЕБЕЗПЕЧНІ ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА. У Вашого протеже всі ознаки сказу: блистять очі, розтріпане волосся, слина з рота летить в усі боки та надмірне розмахування руками. Раджу і Вам, пане Ободзінський зробити укол від зараження :P :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Дядя Вася 08.05.2012 06:53
Кактус,ти серйозно чи дуркуєш? Залежно від цього- або величезний мінус, або ще більший плюс :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Lopes 07.05.2012 21:33
Думаю пиар. Або булатецького, або Бабака)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #18 Nazar Obidzinski 07.05.2012 20:40
Цитую олег:
та кому цей опозиціонер треба!він *************!в ін в будь-якому випадку в вр не пройде!люди не настільки дурні щоб його обрати!

Звичайно! Люди наші розумні. Вони Влізла оберуть, чи Костогриза...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #17 Єлєна 07.05.2012 17:05
міцно спить.. не почути ДРЕЛЬ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #16 Борис 07.05.2012 16:59
Я чув - у Булатецького здох кіт :lol: :D :lol: . Може це міжнародна диверсія?