реклама

реклама

Свободівці пропонують оголосити недовіру головному поліціянту Черкащини, інформує в «Фейсбуці» свободівка Діяна Тяско.

bd4f653d0e228f21bf7c03c884da2872

Фракція ВО «Свобода» в Черкаській обласній раді зареєструвала проєкт рішення про ухвалення резолюції недовіри начальнику ГУНП в Черкаській області Валерію Лютому з подальшим його звільненням.

Мовляв, Валерій Лютий своєю бездіяльністю створив сприятливі умови для розквіту бандитизму, збільшення кількості та зростання впливу кримінальних угрупувань. З часу його призначення на посаду керівника обласної поліції в Черкасах трапилася низка резонансних злочинів, винуватців яких досі не покарано.

«Не встановлено виконавців та замовників вбивств депутата Черкаської міської ради Михайла Бінусова, громадського активіста Вадима Комарова. Черкаські правоохоронці саботують розслідування низки підпалів автомобілів місцевих депутатів та посадовців міської ради, при цьому фальсифікуючи факти під «самозаймання». Отже, своєю бездіяльністю поліція дозволяє бандитським угрупуванням чинити тиск на органи місцевого самоврядування. Відсутність реакції з боку правоохоронних органів сприяє процвітанню рейдерського захоплення майна черкаської громади. Зокрема поліція не реагує на фізичне протистояння під час спроб знесення комунальниками незаконних тимчасових споруд в Черкасах, а також дозволяє невідомим особам блокувати вхід на територію бази вчителів, яка належить громаді міста. У публічних виступах Валерій Лютий нарікає на відсутність системи відеоспостереження в Черкасах. Проте насправді поліція нехтує такими технічними можливостями, як у випадку з трагічною загибеллю директора 19 школи, якого збив автомобіль на пішохідному переході. Адже відеозапис ДТП знайшли власними силами школярі (!), а не поліція», – зазначає Діяна Тяско, член Черкаського виконкому на громадських засадах.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+9 #15 Еколог 06.02.2020 01:25
Свободюки проснулися і почали псувати повітря...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Сам по собі 06.02.2020 00:10
Свободівка Діана. Дивне сполучення слів. ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Уважний 05.02.2020 19:30
Дивні коментарі. Окрім нападу Нацкорпусу на Порошенка у Черкасах - жодного іншого їхнього протистояння з Лютим не пригадую.
"Свобода" пише коменти, щоб спробувати збільшити свою гоп-компанію?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #12 Трибуна люду 05.02.2020 19:01
Лютий - не святий, але нормальний. А Кухарчука і Ботнара хтось "кришує", бо вдало паскудять слово "патріот".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #11 справедливий 05.02.2020 17:59
Генерале Лютий, пора вже братися за банформування свободовців та національного корпусу і їх випалювати каленим металом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #10 Іван Іванович 05.02.2020 17:18
Яка боротьба??? :lol: :lol: Ці клоуни дешеві дізналися, що лютого звідси забирають от і ламають зараз клоунаду, щоб потім розказувати, що ми хенерала зняли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 YG 05.02.2020 16:55
Цитую Даріана:
А кого паставите? Ботнара свого югента? Чи це розплата за та шо Ботнара визнали винним в дтп? :cry: :o

100%
як так, садівник за освітою і з "0" нульовим трудовим стажем і віком у 30 років, навіть придбав і наципив окуляри, які носять розумні люди. Але і окуляри не допомогли вскочити у ДТП, от тепер провідник "Олімпійської Мекки" і біснується. Скіки там до виборів залишилося?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 007 05.02.2020 15:44
Все, що написала Тяско, в кожному випадку зачіпає інтереси "сволотовців", або вчинено ними особисто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #7 Пригадав. 05.02.2020 14:54
І все тому що Лютий своєчасно не взявся за свободовців. А пригадайте як Ботнар тиснув на Комарова? Національний корпус на чолі з Кухарчуком погрожували Вадиму?! А зараз стали в ряди захисників?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Валера 05.02.2020 14:29
Имя Диана родители давали своим дочечкам в надежде что они " поїдуть загряницю і там пристроються десь біля королевского дворца принцессы Дианы , а если повезёт , то и в самом дворце горшки выносить , но принцесса Диана разбилась на машине и все о ней забыли и теперь обиженные украинские Дианы ходят и всем вокруг пытаются жизнь испортить .