реклама

реклама

Директор департаменту охорони здоров’я ЧМР Олег Стадник звільняється. Міський голова підписав його заяву про звільнення.

stadnyk-710x434-2

Про це сам Стадник повідомив у коментарі 18000.

– Так, я написав заяву. Так, міський голова її підписав. Сьогодні ще працюю. Завтра день звільнення, – сказав Стадник.

У відповідь на питання про причини такого рішення головний медик міста сказав наступне:

– Таким чином я хотів привернути увагу до проблем галузі. Ситуація лишається складною. Нате вам 5 мільйонів, і все буде добре, нате вам 4 мільйони, і все буде добре… Далі не хочу навіть коментувати.

Прямо на засіданні виконкому мене звинуватили у некомпетентності, бездіяльності і невідповідності займаній посаді. І на це не було ніякої реакції ні з боку заступників, ні міського голови. Вони мовчки погодилися, що весь корінь зла і гріха у мені. Тому хоча б таким вчинком я хочу привернути увагу до галузі, – додав Стадник.

Нагадаємо, Олег Стадник висловлював своє незадоволення з приводу виділених містом коштів на боротьбу з коронавірусом, вважаючи їх замалими. Згодом він написав заяву про звільнення.

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 ЮЗ 31.03.2020 13:04
Цитую ЗЮ:
Ви навіть не уявляєте яка погань прийде на його місце

"ЗЮзя" заспокойся, якщо не ти - вже добре :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 джек камінь 31.03.2020 01:03
складно було йому серед злодюг
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 ЗЮ 30.03.2020 23:24
Ви навіть не уявляєте яка погань прийде на його місце
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 булька 30.03.2020 23:18
Вчинок гiдний поваги. Мiг би спокiйно кивати за добру зарплату та високий статус. А там якось буде. Як вчиняють бiльшiсть пристосуванцiв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Луі Вітон 30.03.2020 19:02
З брендовим одягом доведеться розпрощатись... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Точно! 30.03.2020 17:08
Цитую Сіромаха:
А справжньої причини він так і не назвав. Боїться.

Забоялсса, как Сивоха на лавочке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Хома 30.03.2020 17:07
У давні часи його б розстріляли за дезертирство , а зараз треба , щоб відповідні органи просто ретельно перевірили все нажите " непосильним трудом " цієї " солодкої парочки " інвалідів розумої праці на ниві безкорисливого служіння громаді Черкас ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Одноклассники! 30.03.2020 17:02
Спасибо всем кто держал кулачки. И прочеркистам тоже. Макс - министр здравоохранения .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Лікар 30.03.2020 16:58
Справжній лікар з ідіотами оперувать ніколи не стане.Він і так довго протримався! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Сіромаха 30.03.2020 16:23
А справжньої причини він так і не назвав. Боїться.