реклама

реклама

Членам Черкаського виконкому сьогодні вручили повістки, якими їх викликають на допит з приводу ухвалення рішення про пом’якшення карантину.

«Черкаський виконавчий комітет прийняв рішення, чим дозволив будівельним магазинам, установам побутового обслуговування населення працювати. Це рішення викликало бурхливу реакцію, починаючи від правоохоронних органів, закінчуючи СБУ, зрозуміло, що з Києва дзвонили... Мене, мера, ніякими кримінальними справами ... не залякати. У тому числі від вищих посадових осіб нашої країни», - сказав Анатолій Бондаренко в оприлюдненому сьогодні відео на своїй сторінці у фейсбук.

Відео можна переглянути ТУТ.

Міський голова Черкас після отримання повістки написав: «Свіжа прилетіла... Влада нова, методи старі».

95385921_2939158752869720_4035142334600445952_o

Заступник міського голови Ігор Волошин також прокоментував отримання повістки:

«Удень телефонує слідча, запрошує прийти і дати свідчення щодо ухваленого рішення про пом’якшені карантинні заходи в Черкасах. Я повідомляю, що обов’язково буду в понеділок разом з адвокатом. Усе погодили і домовилися.

За якийсь час телефонує засмучена мама і розповідає, що приходили представники поліції, знімали на камеру, ставили запитання, вручили повістку.

Шановні поліціянти, я розумію, що ви отримали відповідні команди і демонстративно хочете нас покарати. Навіщо лякати батьків?! Уявіть, що до ваших батьків також прийшли поспілкувалися! Я ніколи не ховався і завжди готовий відповідати за свої дії!

Що ж шановні, підприємці, бізнесмени, спортсмени, черкасці, робіть висновки!»

Секретар міськради Ярослав Нищик повідомив, що йому зателефонували і запросили на допит.

«Працівники поліції обдзвонюють членів виконкому з вимогою прийти на допит по вчорашньому голосуванні по ослабленню карантинних заходів. Вимагаю, щоб згідного норм закону, мені повістку на допит вручили особисто в руки. Ще кілька днів планую бути в дальньому мисливському будиночку на Ірдинських болотах, тут і чекатиму вручення повістки. А зробити це може той самий слідчий, що з 12 вересня 2019 року розслідує підпал та знищення мого автомобіля», – пише у фейсбуці Ярослав Нищик.

реклама

Коментарі  

 
+4 #15 бебебе ти наше бебе 02.05.2020 14:49
тобто в нищика є схрон? за скіки придбав? за стільки ж як і квартиру чесний ти наш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Петя 02.05.2020 12:08
Справа ясна ,що справа темна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Марко Хмиз 02.05.2020 09:53
Поліція каже, що члени виконкому вчинили якісь незаконні дії, порушивши незаконну постанову Кабміну про обмеження прав громадян, яке можливе лише за умови надзвичайного або воєнного стану. Десь в цьому ланцюжку подій зв'язок обривається, але не для поліції і Кабміну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 иван 02.05.2020 09:03
Так :lol: вот где находиться схрон свободы!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 007 02.05.2020 08:36
Вам принесли повістки, щоб допитати як свідків, а ви вже повсирались херої. Мізків хватило проголосувати і місто поставити під загрозу, а тепер соплі в ефір викидаєте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 yazon 01.05.2020 20:46
Цитую Василь:
Від комерсів баризі Толіку бабки зайшли, за зняття карантину, тут без варіантів. А за аки Толік і маму продасть.

Тут платили не тільки Толіку - а всьому виконкому. КОРУПЦІЯ В СКЛАДІ ОРГАНІЗОВАНОЇ ГРУПИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #9 Василь 01.05.2020 19:39
Від комерсів баризі Толіку бабки зайшли, за зняття карантину, тут без варіантів. А за аки Толік і маму продасть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #8 Акружилі 01.05.2020 18:55
Кожного разу, коли Бонду правоохоронці хотіли вручить повістку, він ховався на лікарняний. А цього разу - "засада", бо в лікарні можна чимось заразитися.
Толік-то прекрасно знає, як небезпека епідемії насправді "минула".
Хіба до Нищика в курінь на Ірдиндському болоті попроситься.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 yazon 01.05.2020 18:53
Цитую Пилипенко Станіслав Григо:
Конфлікт інтересів наяву... А те,що оголошений карантин протиречить конституції-це нічого?

Конфлікт інтересів підприємців, які хочуть грошей, та громадян,яким потрібна безпека - справді, існує. Але це не боротьба між добром і злом - стикаються різні системи відліку добра. А що стосується конституційност і карантину - покажіть мені рішення конституційного Суду, яким встановлена його неконституційні сть. Ви, як і Бондаренко - маєте право на власну точку зору з цього приводу. Але - не на істину в останній інстанції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 Градусник 01.05.2020 18:33
Якби це не стосувалось здоров'я тисяч людей, то нехай би хоч і без штанів ходили, або сиділи на Ірдинських болотах. Сміливці гарячі.