Валентина Примак, голова Баштечківської ОТГ Жашківського району поширює у «Фейсбуці» картинки з так званою «георгіївською стрічкою».

Screenshot_2020-05-09-18-16-08-963_com.facebook.katana

Screenshot_2020-05-09-18-16-22-619_com.facebook.katana

Нагадаємо, що так звана "георгіївська" або "колорадська" стрічка стала символом російської агресії проти України, починаючи з весни 2014 року.

У червні 2017 року президент Петро Порошенко підписав зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо диференційованої адміністративної відповідальності за виготовлення та пропаганду георгіївської (гвардійської) стрічки.

Закон про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки набув чинності 15 червня 2017 року.

Згідно із законом, за публічне використання, демонстрацію чи носіння георгіївської стрічки або її зображення передбачені штрафи від 850 до 2,550 гривень. Повторне порушення закону впродовж року карається штрафом від 2,550 до 5,100 гривень або адміністративним арештом до 15 діб.

У соцмережі дописувачі звернули увагу на поширення відповідних картинок головою ОТГ і деякі листівки вона таки прибрала, інші лишилися до 9 травня.

До речі, народний депутат від "Опозиційної платформи - за життя" Нестор Шуфрич зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, яким пропонує скасувати заборону на так звану "георгіївську стрічку".

Проєкт закону, згідно з даними сайту парламенту, вже внесений в Раду та отриманий на розгляд її керівництвом.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #22 Однозначно 12.05.2020 12:55
Цитую Може просто протупила?:
Бабці з Баштечківської ОТГ просто "башточку" знесло - не тямить зовсім, що в Інтернет виставляє. :-x
Навіть шкода таке скудоумненьке - може, бідося просто не знає, що Росія під цими стрічками-колорадками окупувала український Крим і вторглася, вбиваючи українців, на Донбас?

Она просто ТП.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Може просто протупила? 12.05.2020 11:59
Бабці з Баштечківської ОТГ просто "башточку" знесло - не тямить зовсім, що в Інтернет виставляє. :-x
Навіть шкода таке скудоумненьке - може, бідося просто не знає, що Росія під цими стрічками-колорадками окупувала український Крим і вторглася, вбиваючи українців, на Донбас?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 влад 12.05.2020 00:41
о боги, цирк "российской агрессией" продолжается :-x во истину разделяй и властвуй
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 yazon 11.05.2020 20:39
Цитую Ни стыда ни совести:
Цитую yazon:
В 45 за ту георгиевскую ленту те самые ДЕДЫ без разговоров ставили к стенке таких, как ты, коллаборантов!

Очень стыдно за пропагандистов украинства, которые лгут.

Брехунець, Ви десь бачили в РАДЯНСЬКИХ чи навіть російських документах згадування власівської Георгієвської стрічки поруч з словами " «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941—1945 гг.» чи будь-якою іншою радянською нагородою - ДО 2004 року, коли Путлеру набридло бути Президентом демократичної Росії, і він зібрався в Ампіратори? Закінчуйте демагогію ,пане ЗРАДНИК та КОЛАБОРАНТ, скажіть чесно, що Ви ненавидите державу Україна і мрієте повернути її в склад путлерівської Імперії, скількох би бід, втрат, сліз та крові це не коштувало українцям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 А мы этому умнику 11.05.2020 17:36
Цитую Черкащанин:
"Потєшно" спостерігать, як рашколюби засуєтилися, змінивши за пів години усі "плюси" в коментах на "мінуси". :-)
Ви справді, придурки, вважаєте, що воно вам хоч якось допоможе?! :lol:
А перемогу над фашистами ми шануємо вже за те, що вона нам нагадує: перемога над рашистами - теж не за горами! 8)

Единицы за это поставим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Ангелина 11.05.2020 16:32
Цитую Протяг:
До того, як стати Гітлером і Сталіним, маленькі Шикльгрубер і Джугашвілі теж гралися малюночками і прапорцями. До тюрми обидва потрапили пізнувато і посидіти недовго, тому не виправилися, а пізніше з-за них мільйони людей загинули.
Бабульку з села Баштечки, яка впала розумом в дитинство і грається з малюночками, треба вчити розуму швидко - поки не накоїла біди!


Садити через георгіївську стрічку? Вам самим не смішно? Як мінімум, ця жінка словами не підтверджувала погляди, які ви їй приписали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Протяг 11.05.2020 14:56
До того, як стати Гітлером і Сталіним, маленькі Шикльгрубер і Джугашвілі теж гралися малюночками і прапорцями. До тюрми обидва потрапили пізнувато і посидіти недовго, тому не виправилися, а пізніше з-за них мільйони людей загинули.
Бабульку з села Баштечки, яка впала розумом в дитинство і грається з малюночками, треба вчити розуму швидко - поки не накоїла біди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Черкащанин 11.05.2020 14:44
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Volodymyr Rebel 11.05.2020 14:24
А вся правда заключається в тому,що Гітлер випередив Сталіна,бо був ЗМУШЕНИЙ виступити першим від ВІДЧАЮ,не особливо сподіваючись на свою перемогу!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Ни стыда ни совести 11.05.2020 12:52
Цитую yazon:
В 45 за ту георгиевскую ленту те самые ДЕДЫ без разговоров ставили к стенке таких, как ты, коллаборантов!


Медаль «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941—1945 гг.» изготовляется из латуни и имеет форму правильного круга диаметром 32 мм. Учреждена 9 мая 1945 года.

Медаль при помощи ушка и кольца соединяется с пятиугольной колодкой, обтянутой шёлковой муаровой лентой шириной 24 мм. На ленте пять продольных равных по ширине чередующихся полосок — три чёрного и две оранжевого цвета. Края ленты окаймлены узенькими оранжевыми полосками.

Правдивость описания проверяется поиском в любой поисковой системе.

Очень стыдно за пропагандистов украинства, которые лгут.