За перший квартал 2020 року команда Анатолія Бондаренка отримала зарплати та матеріальних виплат на майже два мільйони гривень.

70jkjkamr4bxnrivrlnonaglhvdkng7a

Такі дані оприлюднив у фейсбуці черкаський активіст Сергій Костенко, пише vikka.ua.

Зокрема, Анатолій Бондаренко отримав майже 400 тисячі гривень виплат за період з 1 січня по 31 березня. Зазначимо, що із тих коштів 219 308 грн. він отримав у вигляді матеріальної допомоги. Додамо, що за три місяці Бондаренко лише 9 днів провів на лікарняних/відпустка/відрядженнях.

Секретар міської ради, свободівець Ярослав Нищик провів на роботі лише робочий календарний місяць – 21 день. Ще один місяць він провів у відпустці й за це отримав 263 616 гривень, з них 153 тисячі – у вигляді матеріальної допомоги.

Ще один сободівець у заступниках міського голови – Юрій Ботнар за цей же час отримав 252 624 гривень зарплати, з яких більше половини, 130 457 гривень – у вигляді матеріальної допомоги. У відпустці/на лікарняних він провів 16 днів.

Заступник мера Ігор Волошин отримав за перші три місяці року 244 351 грн., з них – 69 989 були виплачені у вигляді матеріальної допомоги.

Ще один заступник Ігор Коломоєць отримав 224 735 грн., з яких – 73 516 грн. матеріальних виплат. Зарплата Людмили Бордунос склала 233 697 грн., з них – 98 056, як матеріальна допомога. Микола Скорик має за перші три місяці року 223 296 грн. і 77 256 грн. з них він отримав у вигляді матеріальної допомоги.

1007367064044323802274565178020024982700032n

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Помічник комбайнера з РФ 02.06.2020 22:03
Цитую Хвала богу:
Хоч "Свободу" трохи відгодували, а то від шкільної парти роботи не могли знайти та без роботи маялися

БОТНАР умудрився за 3 місяці вже заробити 252 тисячі? За що ????
І це в умовах карантину, коли бізнесмени міста просять милостину під обласною адміністрацією :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Хвала богу 02.06.2020 13:41
Хоч "Свободу" трохи відгодували, а то від шкільної парти роботи не могли знайти та без роботи маялися
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Роблять люди 02.06.2020 13:20
Травень 29, 2020 - 12:09 | Олександр Безпроз...
Начальник управління інформаційної політики ЧМР Андрій Крилов претендує на земельну ділянку в районі вулиці Соснівської як учасник АТО.
Відповідний проект про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою опублікований на сайті міськради, пише 18000.
Йдеться про ділянку орієнтовною площею 0,1000 га безоплатно у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Ділянка знаходиться в межах заповідної території «Черкаські берегові схили»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Вася 02.06.2020 10:23
Дуже дорогі клоуни для Черкащан, можливо пошукати по психіатричних лікарнях дешевших...А то утримуємо їх і оплачуємо як Кіркорова...а вони навіть не співають, так...веселять на троєчку...(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Светлана 02.06.2020 09:56
Цитую Знаючий.:
Так Каструля урочисто відмовився від оплати своєї праці вручив свою банківську картку талановитій молоді міста?!
Бондаренко отказался от зарплаты, а это тысяч 30 - 40 грн. А премии, надбавки, отпускные, оздоровительные , коэффициенты в размере 100 - 200 т.грн. забирает себе. Не рисуйте бондаренко медали там, где их нет. Главное, что бы горожане помнили про эти суммы осенью во время выборов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 без відкатів 02.06.2020 08:51
Результат самоврядування. Нам - оце,а вам-тарифи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 иван 01.06.2020 21:43
С мером то понятно-не вылазит с инфекционной больницы где пересчитывает больныхи рискует здоровьем .Ботнар тож рискует-сутками носит маску и перчатки. А остальные ж ничего не делают
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 Знаючий. 01.06.2020 21:20
Так Каструля урочисто відмовився від оплати своєї праці вручив свою банківську картку талановитій молоді міста?!