реклама

реклама

У вихідні дні управління інспектування Черкаської міської ради не працює і, відповідно, не в змозі проконтролювати появу нових незаконних тимчасових споруд. Муніципальна варта ж, у разі створення, зможе працювати щодня, в тому числі тримати під контролем продаж алкогольних напоїв у нічний час в кіосках та інших магазинах.

kolomiec-710x434

Про це розповів начальник управління інспектування Черкаської міської ради Станіслав Коломієць у студії «ВиЧЕрпно».

«Оскільки на вихідні дні я від’їжджаю до Києва, і працівники управління теж відпочивають, недобросовісні підприємці користуються ситуацією і, знаючи, що у нас немає підрядної організації, що ми не провели тендер і демонтувати їх не будуть, «по беспрєдєлу» ставлять ці МАФи. Муніципальна варта буде наглядати за порядком цілодобово, зокрема, і у вихідні дні», — запевняє Станіслав Коломієць.

Також в управлінні інспектування наголошують, що для виконання усіх повноважень, їм необхідно розширювати штат:

«У нашому штаті є 12 інспекторів, але цього недостатньо: нам не вистачає працівників ще на три райони міста. Працівники з однієї зони розділяються і виконують роботу там, де у нас є прогалини. Наразі нам необхідно розширити штат хоча би на 6 інспекторів», — додав Коломієць.

реклама

Коментарі  

 
+5 #13 Артур 29.11.2020 08:30
Былоб справедливо когда закон одинаковый для Всех.Но эти рассказы Коломийца не соответствуют действительност и.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Артур 29.11.2020 07:49
Когда чиновники ставят МАФы то ни Коломийца ни его "патриотов"х.ровых неувидеш нигде Сбегаются только под"заказ"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Артур 29.11.2020 07:44
Козел этот Коломиец.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 деградація 20.06.2020 09:42
Мер Олійник-кіосковий хаос перед "Юністю" і базарні будки на зелених зонах (вокзал.Седова.центральний ринок).
Мер Волошин-як гриби після дощу по всьому місту тимчасові споруди (вже пішли павільони) "Волошкове поле".
Мер Одарич- рибні і ковбасні павільони братви повилазили навіть на проїздні частини,на зупинках - муровані "бані". Створений окремий підрозділ по дозволам на МАФи.
Мер Бондаренко . Третє коло металевих будок навколо Центрального ринку при "тотальному" мараторію і створенню окремого підрозділу інспекції МАФів. Засиля Мясних рядів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 пацаева 19.06.2020 21:39
добавлю... на вихідні, а тим паче на праздники, ніхто з твоїх підлеглих не ПРАЦЮЄ!!! (усі бухають, бо з/п 20÷30 т.грн)...гуляй--не хочу- по городу перекупу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 В курсі подій 19.06.2020 20:50
Цей борець за минулий місяць отримав з/п 90 тис. грн., що в 6 разів більше ніж вся їх служба принесла місту за 2019 р.
Цитую юзр:
за 2019 рік - поступило в місцевий бюджет 14,7 тис.грн. за протоколи т.і., на з/п твоїм підлеглим - 4,74 млн. грн.охренеете....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 юзр 19.06.2020 20:00
за 2019 рік - поступило в місцевий бюджет 14,7 тис.грн. за протоколи т.і., на з/п твоїм підлеглим - 4,74 млн. грн.охренеете....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 муноненаципальный 19.06.2020 19:54
Пусть эти мурлы на работы идут. муныцыпальни варты, муныцпальни карты, мурлы это голимые, которые работать не хотят. Будут стоять руки в карманах, а вы нам платите, тьфу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 вертушка-прохідна мерії 19.06.2020 18:25
Цитую за наш рахунок:
демонтаж самовільних МАФів за наші кошти??? Ну,це вже вооще! А штрафи? А за свій рахунок чи рахунок чиновників,які накосячили ? Не пробували? Перетворили міськвиконком на якийсь завод-підряди,фінансу вання,тендери. Сама система спонукає до корупції

Таке враження складається після цього діяча і нинішньої влади ,що нам скоро принесуть новий тариф:за демонтаж самовільних тимчасових споруд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 за наш рахунок 19.06.2020 16:34
демонтаж самовільних МАФів за наші кошти??? Ну,це вже вооще! А штрафи? А за свій рахунок чи рахунок чиновників,які накосячили ? Не пробували? Перетворили міськвиконком на якийсь завод-підряди,фінансу вання,тендери. Сама система спонукає до корупції