реклама

реклама

Член правління обласної організації політичної партії «Сила і Честь» Олександр Чуприна разом з однодумцями направив колективну заяву Голові Черкаської ОДА Роману Боднару з приводу перешкоджання діяльності Політичної Партії "СИЛА І ЧЕСТЬ" окремими співробітниками правоохоронних органів Черкащини.

«Надіємось, що спільними зусиллями зможемо очистити ці органи від неучів та хабарників, любителів поповнювати особистий бюджет політичним рекетом», - зазначив Олександр Чуприна.

117225652_1773487479471603_7097827402894965766_n

117235832_1773487529471598_6767855055218541746_n  

реклама

Коментарі  

 
-9 #11 ДФС 10.08.2020 11:23
До цього був причетний Т////н.Його вже звільнили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #10 СІЧ 10.08.2020 08:55
Цитую Цікаво:
Чи оприлюднять прізвища політичних рекетирів?

ПРІЗВИЩА "ГЕРОЇВ" БУДУТЬ ВІДОМІ...ВРЯТУВАТИ ЇХ ВІД "ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ" ЗМОЖЕ ЛИШЕ ЯВКА З ПОВИННОЮ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #9 Цікаво 09.08.2020 22:13
Чи оприлюднять прізвища політичних рекетирів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Адвокат 08.08.2020 11:28
Якісь ці з партії СІЧ не практичні.Нехай вручать повідомлення про підозру.Потім зіб'єте гарні гроші(я допоможу).А братків пустимо по 372-й ККУ.Нехай відкупляться від п'яти років стаціонарного перебування на Хуторах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #7 Розвідка 08.08.2020 09:30
Є інформація,що Генпрокуратурі та ДБР також послали скаргу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Сеня 07.08.2020 10:46
Попались голуби.Смешко их в пыль сотрёт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #5 Совість 06.08.2020 20:33
Цитую справедливий:
Хоть би номер кримінального провадження вказав правильно, якщо воно є. Чи може перед місцевими виборами хоче про себе нагадати, що є таке ... Хочеться також запитати, чи є насправді у членів цієї партії "ЧЕСТЬ", бо "сила" в окремих може бути, а от "ЧЕСТЬ і РОЗУМ"?
Один знаток кримінального провадження запалився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 справедливий 06.08.2020 17:57
Хоть би номер кримінального провадження вказав правильно, якщо воно є. Чи може перед місцевими виборами хоче про себе нагадати, що є таке ... Хочеться також запитати, чи є насправді у членів цієї партії "ЧЕСТЬ", бо "сила" в окремих може бути, а от "ЧЕСТЬ і РОЗУМ"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #3 Ви не одні 06.08.2020 17:26
Депутат Черкаської облради від «Свободи», заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар у приймальні голови Черкаської ОДА на камеру повідомив, що нинішнє керівництво області намагається його позбавити депутатських повноважень.https://procherk.info/news/7-cherkassy/84370-jurij-botnar-kazhe-scho-golova-oda-namagaetsja-tishkom-nishkom-pozbaviti-jogo-deputatskih-povnovazhen#com ment-359468