Сьогодні, 23 вересня, запустили новий дизельний потяг з Черкас до станції ім. Т. Шевченка, що у Смілі.

120106659_3152114958191139_863671940072647220_o

Завдяки цьому маршруту пасажирам буде зручніше здійснювати пересадки на потяги «Інтерсіті», які зупиняються на ст. ім. Т. Шевченка та прямують не лише на Київ, а й у інших напрямках.

120091314_3152119198190715_226063543429225301_n

Нагадаємо, дизель-поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу понад 8 місяців працював на важливому напрямку, доставляючи пасажирів із центрального залізничного вокзалу Києва до аеропорту Бориспіль у експрес-режимі. Внаслідок суттєвого скорочення повітряного пасажиропотоку, викликаного карантинними заходами через поширення коронавірусу, керівництво АТ «Укрзалізниця» вирішило перевести ДПКр-3 на один із регіональних напрямків.

IMG_20200923_115344

IMG_20200923_120557 

IMG_20200923_121051

З 24 числа потяг почне курсувати регулярно за новим графіком.

Новий потяг ДПКр - 03 Черкаси - ст. ім. Шевченка (Сміла) РОЗКЛАД:

ЧЕРКАСИ 8:25 - ШЕВЧЕНКА 9:06

ЧЕРКАСИ 12:50 - ШЕВЧЕНКА 13.26

ЧЕРКАСИ 19:25 - ШЕВЧЕНКА 20:01

ЧЕРКАСИ21:50 - ШЕВЧЕНКА 22:26

ШЕВЧЕНКА 7:28 - ЧЕРКАСИ 8:09

ШЕВЧЕНКА 10:17 - ЧЕРКАСИ 10:55

ШЕВЧЕНКА 15:09 - ЧЕРКАСИ 15:47

ШЕВЧЕНКА 20:14 - ЧЕРКАСИ 20:55

120094434_3513810451974505_1245935461898101142_o

В експресі будуть вагони 2-ого та 3-ого класів, відповідною буде і вартість квитків: 2 клас - 76 грн. 24 коп., 3 клас - 26 грн. 20 коп.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 ЮЗР 23.09.2020 21:51
Показуха до выборов 8) Когда заработает аэропорт в Борисполе, то фиг он тут дудет ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Чемпіон 23.09.2020 20:41
На вечір цю новину подають вже як велику "заслугу командної роботи" правлячої партії! А тут чорним по білому написано, що не вигідно його зараз ганяти на Бориспіль!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Голубая лента Атлантики 23.09.2020 20:30
Как "Титаник". От Черкасс до Шевченко на всех парах за неделю! Пока у айсбергов не сезон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Ни стыда ни совести 23.09.2020 18:41
Зас-т. Когда Борисполь откроют, назад это возвращать будет нельзя уже. Соберёт ли мануфактура новый поезд к тому моменту? Вероятность есть, да продлится эпидемия 1000 лет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Братья Люмьер 23.09.2020 18:24
Это просто какое-то déjà vu!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Черкащанка 23.09.2020 15:23
Цитую Иван:
По тому сколько намаялись киевляне с ним вытаскивая из сугробов решили сплавить эту мото дрезину в черкассы.А тут видно передумали его на киев отправлять далековато будет за ним ездить однако так решили только до смелы и всё.Так вопрос цены эти были указаны брехунами зелёными как поездка на киев и поезд должен был на киев ездить 4 раза в день за 40 минут а оказалось что не верь глазам своим киев плавно превратился в смелу с временем поездки и ценой за билет
что опять обман?Киева не будет?

Не путайте грешное с праведным, , для того, чтобы был маршрут на Киев, надо облагородить около километра ветки под Смелой и электрифицирова ть пути от Шевченко до Черкасс . А также отремонтировать два ! ( Двухэтажных ? ) поезда.
Об этом писалось ранее не раз. И при чем тут зелёные?! Много лет, при любой власти, тему нормального жд сообщения возле нашего города обходят стороной.
Электрички только снятся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Перехожий 23.09.2020 14:57
Пенсіонерів возитиме?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 Иван 23.09.2020 14:15
По тому сколько намаялись киевляне с ним вытаскивая из сугробов решили сплавить эту мото дрезину в черкассы.А тут видно передумали его на киев отправлять далековато будет за ним ездить однако так решили только до смелы и всё.Так вопрос цены эти были указаны брехунами зелёными как поездка на киев и поезд должен был на киев ездить 4 раза в день за 40 минут а оказалось что не верь глазам своим киев плавно превратился в смелу с временем поездки и ценой за билет
что опять обман?Киева не будет?