реклама

реклама

У Черкасах правоохоронці разом із фахівцями Держпродспоживслужби перевіряють заклади, де, у зв'язку з введенням карантину "вихідного дня", заборонена робота.

38218279a17e3d44

Як повідомляє Суспільне, група у складі одного поліцейського та двох фахівців Держпродспоживслужби з ранку 14 листопада перевіряють дотримання карантинних обмежень.

fd2242750221cc39

Більшість власників закладів вирішили не порушувати рішення уряду. Однак чимало підприємців продовжувало працювати у звичному режимі. На таких правоохоронці склали протоколи.

328692ab3b644f1f

За порушення карантину "вихідного дня" можна отримати штраф від 17 до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #11 юра 17.11.2020 09:46
Цитую Бувший:
За сплачені податки,в т ч і цих підприємців ці бездарі отримують непогані зарплати.

Ваших податків навіть вам самим на свої-ж пенсії не вистачить. Ви що смієтеся. Подивіться скільки податків сплачують бюджетники і скільки ви "кормільци" наші :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 юра 17.11.2020 09:43
Цитую Константин:
Когда читаешь комментарии понимаешь в каком обществе идиотов мы живём( Отношение к предпринимателя м как было скотским так и осталось. Предприниматели это люди которые сами себе создают рабочее место и другим людям создают рабочее место без государства... Создайте хотя бы одно рабочее место, а потом размышляйте, попривыкли сидеть на шее у государства на шее и рассуждать на тему кого штрафовать и что правильно.

ознакомься с определениями слов "государство" и "предприниматель " а потом розглагольствуй . Ты что в пустыне рабочие места создаешь? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Solid/ 16.11.2020 23:33
Цитую Константин:
Когда читаешь комментарии понимаешь в каком обществе идиотов мы живём( Отношение к предпринимателя м как было скотским так и осталось. Предприниматели это люди которые сами себе создают рабочее место и другим людям создают рабочее место без государства... Создайте хотя бы одно рабочее место, а потом размышляйте, попривыкли сидеть на шее у государства на шее и рассуждать на тему кого штрафовать и что правильно.

Бєй Непманов ! ! ! и одноусадєніков... Бидло - В Колхоз.
Це - надовго.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 Solid/ 15.11.2020 23:03
В Україні 80% приватних підприємців - безправні тєрпіли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Константин 15.11.2020 21:17
Когда читаешь комментарии понимаешь в каком обществе идиотов мы живём( Отношение к предпринимателя м как было скотским так и осталось. Предприниматели это люди которые сами себе создают рабочее место и другим людям создают рабочее место без государства... Создайте хотя бы одно рабочее место, а потом размышляйте, попривыкли сидеть на шее у государства на шее и рассуждать на тему кого штрафовать и что правильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 блазень 15.11.2020 19:45
Штрафувати треба, але і треба компенсувати заплату робітників, яки потерпіли від карантину, якщо вони офіційно оформленіна державному рівні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Степанич 15.11.2020 12:36
Цитую стабилизец:
працюють не драгоценные пидпрыемци а их рабы. лечение и больничный которым никто не оплатит.

Багато підприємців працюють самі, особливо на ринках.
Щодо жахливої ситуації з лікарняними - тут з вами згоден.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 стабилизец 15.11.2020 09:04
працюють не драгоценные пидпрыемци а их рабы. лечение и больничный которым никто не оплатит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Степанич 14.11.2020 22:52
Цитую Бувший:
За сплачені податки,в т ч і цих підприємців ці бездарі отримують непогані зарплати.

Якщо перевіряти дотримання НПА - це обов'язок поліції - вони не повинні цього робити?
Які ваші пропозиції?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Зінченко 14.11.2020 22:02
зараз десь на Митниці гепають салюти- значить гуляють люди, не втрачають оптимізму.........вечір 14 листопада