реклама

реклама

У Черкасах на зупинці громадського транспорту «Університет» (ЧДТУ) встановлюють перше в місті електронне інформаційне табло.

125927168_4596690330401698_6878839611412133857_o

Про це в коментарі «18000» повідомив радник міського голови Черкас Павло Мосійчук, який опікується питаннями громадського транспорту у Черкаській міській раді.

Поки що на табло відображатиметься інформація лише про рух тролейбусів. Дані про маршрутки мають з’явитися після підписання з приватними перевізниками договорів на перевезення.

– Вони мають підключитися до системи моніторингу громадського транспорту і теж будуть відображатися на інформаційному табло, – зазначив Павло Мосійчук.

Він додав, що табло надається в користування Черкасам компанією «Дозор України», яка виграла конкурс на GPS-моніторинг. Кошти місцевого бюджету на його закупівлю не виділялися.

Фото: Фейсбук / Павло Мосійчук

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 вова 18.11.2020 09:40
тоха свою морду в кадр суне, а цей свою-ти покажи, що зроблено, а не себе красівого :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 юра 18.11.2020 09:37
Скільки в місті зупинок? Я гадаю не меньше кількох сотень. Тож такими темпами років за 300 транспортну реформу закінчимо :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 черный властелин 18.11.2020 04:18
Хорошо. Главное чтобы транспорт двигался согласно расписанию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Степанич 17.11.2020 23:11
Тролейбусів в місті небагато.
Напише табло "чекайте ваш тролейбус 40 хвилин"
І шо далі? Від цього стане легше?
Плюнув та й пішов пішки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Безграмотний 17.11.2020 18:48
Скільки наших податків пішло на зарплати чиновників за п‘ять років і нарешті результат- одне табло! Ура!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Пропало всё 17.11.2020 16:52
Рехворма імені Бондаренка. На табло буде один напис: Вашого автобуса - нема. Все. А скільки цей радник від нацкорпус отримав коштів з міського бюджету у вигляді зарплати? Підказка: він "працює" з травня 2019. Рехворматори.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 ЮЗР 17.11.2020 16:17
Через неделю его вандалы рострошат
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 007 17.11.2020 15:32
Цитую 1:
Транспортная реформа в действии :lol: Это благодаря Бондаренко

Ось і увесь прорив в транспортній реформі міста під головуванням Бондаренка. Лише під вибори спромоглися одне табло поставити. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Достоит это табло 17.11.2020 14:11
До Нового Года, чи аж до Рожества? Почём будет такое в пункте приёма цветмета?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 1 17.11.2020 14:08
Транспортная реформа в действии :lol: Это благодаря Бондаренко