реклама

реклама

Керуючий справами виконкому Черкаської міськради Микола Кудрявцев готує розпорядження міського голови про проведення службового розслідування у зв’язку зі спробою несанкціонованого викиду будівельного сміття в місті. Це порушення зафіксувала нещодавно заступник мера Людмила Зарічна, «впіймавши на гарячому» машину, з котрої сміття хотіли викинути на території старих очисних споруд по вул. Пастерівській.

Машина, котра його вивозила, належить КП «Черкаситеплокомуненерго», а замовив її для вивезення посадовець КП «Черкасиводоканал».

– У комісію ввійдуть представники з департаменту ЖКГ, певно, сама Людмила Петрівна, юристи, – каже «Прочерку» Микола Сергійович. – Те, що її замовив працівник «Водоканалу», само по собі нічого не означає. Але, якщо будуть виявлені порушення в оформленні документації, це може загрожувати звільненням причетним особам та стягненнями з керівництва.

Керівник «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась обурюється. Каже: машина виписана з дотриманням вимог, за це підприємство отримало гроші.

– Ми надаємо такі послуги, у нас транспорт замовляють організації і фізичні особи. Машину замовила фізична особа на одну годину. Чому наш транспорт має простоювати? Ми конкурентні на ринку, в нас гарна ціна. Я виписував і буду виписувати. Якщо машина береться для перевезень, то замовник вказує, звідки і куди треба перевезти. Тут ціна питання 160 гривень. Замість пошуку бліх, міськвиконком хай краще займається тим, що на сьогодні жоден житловий будинок не готовий до зими! – коментує Павло Миколайович.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 федор припципиальный 11.07.2012 20:22
что то в ближайшее время произойдет паша уже оперился если его можно видеть на соборной площади в рабочее время и такие заявления небось открыл глаза
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Вадим 05.07.2012 22:31
А причем тут документы?! Почему не поднимается вопрос о несанкционирова нном выбросе мусора?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 шаман 04.07.2012 23:07
Карась вроде рыба,а верещит как ........свинья---одно дело тыкать пальцем сидя горсовете---другое кагда тебя ..... об стол!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Читач 04.07.2012 16:40
Цитую Гаврило:
Відповідь Читачу. Якщо Ви хотя один раз перевозили сміття, то повинні знати, що за одну годину автомобіль за цей час повинен приїхати на місце погрузки сміття,потім його потрібно загрузити це сміття, а потім це смітті потрібно візвезти на смітник і розгрузити його там. А тепер висновок за одну годину практично цього зробити не можливо і тому керівник який виписує транспорт ніколи не випише транспорт на одну годину, як за звичай всі керівники виписують транспорт починаючи з двох годин і дальш. От же виписка автомобіля була виписана після того як впіймали цей автомобіль із сміттям і пан Карась дуже добре знав, для чого цей автомобіль виписувався і куда це сміття буде розвантажено...


нипанятна! выходит Водоканал не приделах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Гаврило 04.07.2012 13:04
Відповідь Читачу. Якщо Ви хотя один раз перевозили сміття, то повинні знати, що за одну годину автомобіль за цей час повинен приїхати на місце погрузки сміття,потім його потрібно загрузити це сміття, а потім це смітті потрібно візвезти на смітник і розгрузити його там. А тепер висновок за одну годину практично цього зробити не можливо і тому керівник який виписує транспорт ніколи не випише транспорт на одну годину, як за звичай всі керівники виписують транспорт починаючи з двох годин і дальш. От же виписка автомобіля була виписана після того як впіймали цей автомобіль із сміттям і пан Карась дуже добре знав, для чого цей автомобіль виписувався і куда це сміття буде розвантажено...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Дмитро 04.07.2012 13:00
УУУ .. Гарячо !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Крук 04.07.2012 12:13
Спалили!
Коли це посадовці "виписували" машини? А тим більше упускали можливість не використати службове становище...
Заднім числом, звичайно, випишуть, але вже пізно, не сподобався Зарічній Карась.
Порода на підходить :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Гаврило 04.07.2012 12:13
Заднім числом Павлік виписав і думає, що він самий розумний, а всі остальні лохи повірили цьому недор........ медику...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Читач 04.07.2012 12:06
То что автопарк сдаётся в аренду - это нормальная хозяйственная деятельность, так что Карась прав.