Тимчасові споруди, які розташовані у Черкасах на вулиці Смілянська, 44 демонтують. Про це повідомляє «ВиЧерпно».

140921613_180966353771020_4181519669030668060_n-710x434

За відповідне рішення проголосували члени виконавчого комітету.

141008986_719619982034514_6910031879083561254_n

Тимчасові споруди біля Центрального ринку встановлені незаконно, адже паспорт прив’язки та дозвільні документи відсутні.

141023208_2503356559973995_6132920297900685670_n

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Амелин Александр Владимир 26.09.2021 12:41
:sad: Все убрать киоски кроме * ПРЕССА*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Амелин Александр Владимир 26.09.2021 12:38
Но газетные киоски не трогать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Антон 22.01.2021 18:47
Прибирають будки? Значить скоро відкриття ТРЦ (там де колись гарна ринкова площа була), або "Деліката" на тротуарі...
Що ж ви хочете, колгоспні архітектори в дії!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Сидоров. 22.01.2021 10:31
Нарешті. Прибрати прищ на обличчі Міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Камалоец 22.01.2021 09:48
Цитую справедливий:
Давно пора.

Пацани, не бухайте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Тельбух 22.01.2021 09:31
Алілуя!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 центр 22.01.2021 09:06
дайош показуху!!! це ми вміємо. муніципальники рулять, ха, ха!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 СОЛДАТ 21.01.2021 23:28
Цитую Светлана:
*Тимчасові споруди біля Центрального ринку встановлені незаконно*. Роками вони стояли на тому місці. Роками хтось отримував нал в свій карман. А друзі, родичі з інших країн дивуються, - звідки в Черкасах (Україні) стільки роверів і мерсів? Країна летить в прірву, і після таких новин, здається, що зупинити цей процес неможливо. Тому так рвуться в міськвиконком люди з купленими, або незрозумілих ВУЗів, дипломами. P.S.До речі, на запити в міськвиконком про законність всіх цих сараїв навколо ринку, отримуєшь відповідь, що все законно. Можна тільки уявити, скільки налу гуляє по країні.

Начальник рынка надо сразу рэзать –
Совсем нет совесть, сколько ни давай. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 справедливий 21.01.2021 19:12
Давно пора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 Светлана 21.01.2021 19:04
*Тимчасові споруди біля Центрального ринку встановлені незаконно*. Роками вони стояли на тому місці. Роками хтось отримував нал в свій карман. А друзі, родичі з інших країн дивуються, - звідки в Черкасах (Україні) стільки роверів і мерсів? Країна летить в прірву, і після таких новин, здається, що зупинити цей процес неможливо. Тому так рвуться в міськвиконком люди з купленими, або незрозумілих ВУЗів, дипломами. P.S.До речі, на запити в міськвиконком про законність всіх цих сараїв навколо ринку, отримуєшь відповідь, що все законно. Можна тільки уявити, скільки налу гуляє по країні.