реклама

реклама

У п’ятницю, 29 січня, у нардепа Олександра Скічка була розмова з президентом, який щойно підписав указ про призначення його головою ОДА. Від президента Скічко вийшов вже не нардепом, а головою ОДА. Главком поцікавився, що сказав президент Скічку.

img_6837__

– Які задачі він вам нарізав, які напутні слова говорив, окрім загальних фраз на публіку про залучення інвестицій, покращення добробуту та ваші наполегливість і обізнаність у питаннях інфраструктури?

- На Черкащині є ряд проблем, якими потрібно займатися. В Смілі є проблема з опаленням, в Умані – з приїздом хасидів, є загальні проблеми з виконанням капітального будівництва, неосвоєнням коштів… Всі ці показники необхідно вирівнювати. Крім цього, стоять питання залучення інвестицій, створення нових робочих місць, якихось знакових проєктів, які виходять за межі «Великого будівництва».

– Про що конкретно мова?

– Наприклад, проєкт бізнесмена Василя Хмельницького з будівництва в Черкасах технопарку, який передбачає створення ІТ-школи, коворкінга. І це той майданчик, який зупинить від’їзд молоді за кордон. Насправді, якщо ви живете не в містах-мільйонниках, вам складно знайти нестандартне навчання та змінити фах, і це буде шансом для багатьох.

img_6756__

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #8 стабилизец 03.02.2021 15:40
бози мой. выучил... коворкинг. франзчайнинг. маркетинг. полный застрелинг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Степанич 03.02.2021 13:38
Який в біса коворкінг?
1) Транспортна реформа
2) Інвестиції у виробництво
3) Реконструкція ЖКГ
4) Екологія
5) Аграрний сектор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 ЮЗР 01.02.2021 21:40
Аэропорт хоть зделай трепайда! 8) Ж**ы хоть бабло будут в Черкассах оставлять, а не в Борисполе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Ну прям второй 01.02.2021 21:22
Который умеет считать до десяти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Фразеолог 01.02.2021 20:34
Поки, що диванний міський набір правильних фраз. Справжнього розуміння ситуації не проглядається. Прикро. Бо Черкащина з часів трипільської культури - унікальний аграрний край.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Бувший 01.02.2021 19:17
Йому, як потенційному канидату в міністра інфраструктури і транспорту, треба особливо вникнути в ситуацію з черкаським аеропортом, коли 130 млн.бюджетних коштів фактично розікрали, а стан взльотки став гірший, ніж до реконструкції. Тепер делібожак вимагає гроші для нікого не потрібної малої авіації. З такою перспективою аеропорту нехай їде в Ротмистрівку, якщо його туди пустять, де літає мала авіація без фінансування держави чи обласного бюджету. А для початку нехай пояснить слідчим органам, куди з губернатором від Порошенка діли 130 млн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Зінченко 01.02.2021 18:55
проблема не хасиди, а те , що економіка лежить у глибокій кризі, а сільське господарство ще одного несприятливого року не переживе...всякі технопарки з сотнею-другою робочих місць погоди не зроблять, а от виробництво акцизних товарів у 2020-му скоротилось катастрофічно...і звідки кошти???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 полицайцайцай 01.02.2021 18:53
то жінка позаду бігає? все на контролі? бідний мужик :cry: