Акція «Україна – без Януковича», яку розпочали сьогодні в Черкасах на Соборній площі за участі віце-спікера Парламенту Миколи Томенка, ледь не переросла в бійку.


Перед її початком на площі, яка, до речі, була заставлена синіми наметами регіоналів, з’явилися люди, які тримали плакати «Черкащина – за президента В.Ф. Януковича» і «Геть з Черкащини провокатора Томенка». Вони почали ставати перед опозиціонерами, затуляючи плакати «Україна – без Януковича». Спочатку депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький жартома навіть почав шикувати всіх, хто тримав плакати, мовляв, для фотосесії. Утім, прихильники Партії регіонів ховали обличчя за плакатами.



Коли ж координатор об’єднаної опозиції Леонід Даценко почав промову, регіонали виступили вперед. Голова обласної організації «Батьківщини» Анатолій Бондаренко хотів вихопити плакат з рук опонента. Ті, в свою чергу, почали виривати плакати опозиції. Жінка, котра також стояла з синім плакатом, рвонувши білий транспарант, почала чомусь тікати через всю Соборну площу в бік облдержадміністрації. До місця конфлікту почала підступати міліція, що досі стояла осторонь. Тим часом прихильники регіоналів поспішили піти.

– Шановні працівники міліції, на ваших очах відбувається провокація. Наша акція законна, на неї є заявка. Пришли провокатори з Партії регіонів, яких ви прикриваєте. Ми будемо вимагати відставки вашого шефа, – звернувся Даценко до міліціонерів.


Тим часом натовп трохи заспокоївся і слово надали Миколі Томенку.

– Я абсолютно переконаний: люди, які народилися і живуть в Черкаській області, які пережили окупацію монголо-татарську, польську, німецьку, переживуть і донецьку. Перший крок до звільнення від цієї банди ми зробимо 28 жовтня і завершимо на дострокових президентських виборах. Черкащанам уже час розправити плечі і сказати, що вони будуть жити на своїй землі, що їх не будуть вчити з Харцизька, Донецька, Макіївки. Що не треба присилати сюди прислужників і поліцаїв. Наші так звані землячки сьогодні не злазять з київського телебачення, бо донецьким уже соромно говорити, що вони покращують життя для українців, – сказав Томенко.

Він закликав черкащан приєднуватися до акції «Україна – без Януковича» і підписувати заяви про підтримку судового позову, який від імені Об’єднаної опозиції подав до Вищого спеціалізованого суду проти Президента Януковича. Кожен може приєднатися до цього позову як третя особа. Для цього треба заповнити заяву про вступ у справу і договір про надання безоплатної правової допомоги.

Микола Томенко, а також нардеп від Черкащини Ігор Єресько тут же на Соборній площі підписали відповідні заяви та договори.


А на транспаранті з портретом Януковича Томенко почав відлік часу до кінця його влади, поставивши цифру 103 (дні).


реклама

Коментарі  

 
+2 #50 Кошка 19.07.2012 15:47
Януковича до тюрми,де йому і місце!!!!!!!Там якраз такі "галубые" в попиті!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #49 Олег 19.07.2012 14:54
Смотрю на оценки и вижу белосердешные лица минусующих.Вам хочется видеть в ВС нынешних депутатов? Мне не хочется ни белых ни синих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #48 Лен 19.07.2012 11:57
"– Я абсолютно переконаний: люди, які народилися і живуть в Черкаській області, які пережили окупацію монголо-татарську, польську, німецьку, переживуть і донецьку."-переживемо, звичайно.І не таку м...ь з ріної землі проганяли!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #47 Kolya 19.07.2012 11:32
Б.........кій владі Януковича залишилось - 101 день.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #46 РН5.5 19.07.2012 11:30
Ля-ля-ля-ля...р... зашевелились))) ))сила есть-ума не надо!то,что они пытались силой помешать митингу лишний раз показывает, что у них аргументы в свою пользу уже закончились.все что могли соврать-уже соврали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #45 УПЕРЕД 19.07.2012 11:15
Цитую Олег:
Цитую О.ЧУПРИНА:
В центрі України повний занепад.За 25 км від Черкас є вимираючі села.Промислові підприємства зменшують випуск продукції та припиняють свою діяльність.Реальні доходи населення зменшуються. Масштаби розкрадання державного бюджету перевищують його дохідну частину,розкрад аються вже кредити Міжнародного валютного фонду.Земельний банк ,який планується створити залишить без землі навіть тих,хто годує сім"ї за рахунок власного господарства. Тільки повна люстрація владних структур дасть надію.УДАРИМО разом на наступних виборах.ЖОДНОГО ГОЛОСУ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ та її ВИСУВАНЦЯМ. БУВШИХ ДЕПУТАТІВ до ЕДИНОГО відпускаємо працювати за фахом.

Чиста правда,регіони геть з пляжу,бувші депутати -в народне господарство.

Всіх крім Королєвської,во на ж бо нова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #44 Олег 19.07.2012 09:54
Цитую О.ЧУПРИНА:
В центрі України повний занепад.За 25 км від Черкас є вимираючі села.Промислові підприємства зменшують випуск продукції та припиняють свою діяльність.Реальні доходи населення зменшуються. Масштаби розкрадання державного бюджету перевищують його дохідну частину,розкрад аються вже кредити Міжнародного валютного фонду.Земельний банк ,який планується створити залишить без землі навіть тих,хто годує сім"ї за рахунок власного господарства. Тільки повна люстрація владних структур дасть надію.УДАРИМО разом на наступних виборах.ЖОДНОГО ГОЛОСУ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ та її ВИСУВАНЦЯМ. БУВШИХ ДЕПУТАТІВ до ЕДИНОГО відпускаємо працювати за фахом.

Чиста правда,регіони геть з пляжу,бувші депутати -в народне господарство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #43 Проплачений регіонал 19.07.2012 05:27
РУА правий- хіба це державний борг,якщо його з власної кишені можуть погаситисити з десяток осіб,від Рєната до Фірташа? В америці на це й 100 Гейтсів не вистачить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #42 О.ЧУПРИНА 18.07.2012 21:28
В центрі України повний занепад.За 25 км від Черкас є вимираючі села.Промислові підприємства зменшують випуск продукції та припиняють свою діяльність.Реальні доходи населення зменшуються. Масштаби розкрадання державного бюджету перевищують його дохідну частину,розкрад аються вже кредити Міжнародного валютного фонду.Земельний банк ,який планується створити залишить без землі навіть тих,хто годує сім"ї за рахунок власного господарства. Тільки повна люстрація владних структур дасть надію.УДАРИМО разом на наступних виборах.ЖОДНОГО ГОЛОСУ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ та її ВИСУВАНЦЯМ. БУВШИХ ДЕПУТАТІВ до ЕДИНОГО відпускаємо працювати за фахом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #41 Ужасть 18.07.2012 21:02
Цитую Эдуард:
О Так что и здесь "невпопад"

Эдуард...ах Эдуард.... :-*
Слон в кресле смотрит телевизор, звонок в двери...открывает - никого.
Только присел, вновь пронзительный звонок в двери...открывает..за дверь посмотрел - никого.
Присел...опять звонок. Подбегает, открывает двери, лестничную площадку вниз, вверх..никого.....
Закрыл двери и стоит за дверью. Звонок, резко открывает двери...- никого!!! Закрывая дверь взглянул на дверной звонок а там силит комар...
Комар спрашивает слона. Слониха дома!?
Опешивший слон - нет...
Комар- ну передай, что прилетал Эдуард :lol: :lol: :lol: :lol: