реклама

реклама

Матір загиблого в 2014 році героя АТО В’ячеслава Галви, ім’ям якого названо вулицю в Черкасах, кондукторка висадила із маршрутного автобуса.

Кухарчук

Про це у фейбуці повідомив очільник обласної організації Національного корпусу Дмитро Кухарчук.

«Кілька тижнів тому всі були свідками того, як матір загиблого Народного Героя України (Сергія Амброса, – ред.) висадили з 20 маршруту! Водій і кондуктор звільнені... Але їхній досвід чомусь нікого не вчить... – написав Дмитро Кухарчук. – Учора вже з 22 маршруту («Еліт Транс») кондуктор нахабно висадила матір всесвітньо відомого загиблого героя України В’ячеслава Галви. Ніхто з людей знову не заступився, тому довелося нам».

Як повідомив Дмитро Кухарчук, кондукторка вже звільнена. Оскільки ситуація сталася на зупинці, а водій має маленьку дитину – щодо нього обійшлися профілактичною бесідою і особистими вибаченнями перед Оленою Всеволодівною.

«Між тим, на виконкомі влада обіцяла створити комісію і розібратися, але розбиратись знову доводиться нам», – обурюється Дмитро Кухарчук.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #23 Антон 14.04.2021 15:23
Пора зрозуміти, що сподіватись на думку і активність отари -марна справа. Хлопці роблять те що мають робити нормальні громадяни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 Валентина 14.04.2021 06:47
Цитую Чип:
Те,що перевізники у гонитві за прибутком, втратили всі людські якості можна навіть вже не казати. Взагалі немолода жінка, незалежно від того мати вона героя або просто чиясь мати, що вона місце відсидить...А люди мовчать і це ще добре. бо могли і помогти випхати з автобусу. Бо ті кондукторші відразу верещать:"Автобус далі не поїде, поки вона(він0 не вийде.." А тут же треба їхати - собі копійчину заробляти, а для когось гривню. Атут якась стара....І не з водіями треба роботу проводити роботу та з кондукторами з найближчіх хуторів, які все одно не зрозуміють за що їх . А з власниками тих маршруток бо з них починається таке ставлення до людей, які їх захищають і до їх близьких..Бо це непоодинокі випадки..Але тут у Кухарчуків руки короткі..

Вибачення у матері Героя просив директор підприємства... А народ дивує...Чому мовчать? А якщо і не мовчать,то допомагають кондуктору висаджувати пільговиків... :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #21 Зоя 14.04.2021 01:27
Чому кухарчука і його нероби-туніядці не носять всіх матерів на руках а галасують,заваж аючи роботі автобусів.ґоу на передову,нероби
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Зоя 14.04.2021 01:25
Всесвітньо відомого для кухарчука!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 отстаивай своё 13.04.2021 20:57
Где это в Кодексе законов о труде написано, что можно уволить сотрудника за исполнение своих прямых обязанностей? В суд на такого недоруководител я с требованием компенсации за моральный и материальный ущерб 100 тыс. грн минимум! За что человек лишился работы в одну секунду? На "актывистив" уголовное дело завести за шантаж, угрозы, хулиганство. Это каждому можно бегать по предприятию и срывать рабочий процесс?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Стас 13.04.2021 20:24
Цитую Стас:
Бойові півники до горобців.А до шулік чи орлів? По-перше,чому висадили? Категорії "мама" не передбачено,а з квитком хто б висадив? По-друге,а за яке порушення звільненолюдей? Отак "борці" за нарід використовують той же нарід ,як витратний матеріал...

Виклювали коментарі точно як горобці!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #17 Гендер 13.04.2021 19:13
Цитую руководитель слил:
Герои))) 15 штук против одной бабы воюют. Заявление об увольнении у неё не "за власным бажанням", а под угрозами 15 тунеядцев и молодчиков.

Дійсно, з жінками-кондукторчинями (за новим правописом) "воювати" простіше і багато разів піаритися на цьому. А воювати з перевізниками і владою,щоб раз і назавжди навести порядок - кишка тонка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Ви б не кондукторшу 13.04.2021 18:17
мордували і водія своєю зграєю, а створили фонд допомоги для таких мам, щоб у них було за що купити квиток. Та й самі в той фонд скиньтесь, не жміться, то й з вас буде хоч шерсті клок, а то тільки діма піариться на чужому горі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Стас 13.04.2021 17:37
Бойові півники до горобців.А до шулік чи орлів? По-перше,чому висадили? Категорії "мама" не передбачено,а з квитком хто б висадив? По-друге,а за яке порушення звільненолюдей? Отак "борці" за нарід використовують той же нарід ,як витратний матеріал...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Бувший 13.04.2021 17:22
Давно пора виділяти грошову компенсацію чи допомогу для такої категорії громадян, а матері Героя в першу чергу, а вона сама вирішує їздити чи пішки ходити, тоді не треба буде звільняти кондукторів і ці горлопани без роботи залишаться.