реклама

реклама

Усього п’ятеро кандидатів-мажоритарників, що балотуються по округах Черкащини, вирішили вказати у своїй декларації посаду «Народний депутат України», хоч насправді вони не є нардепами.

Після публікації «На Черкащині кандидат від Партії регіонів і без виборів «став» народним депутатом!», «Прочерк» вирішив більш прискіпливо переглянути й інші декларації кандидатів.

Виявилося, що не лише «регіонал» Геннадій Бобов вказав у графі «посада», що він нардеп. Крім нього, нафантазувати з посадою вирішили самовисуванець, юрисконсульт ТОВ «Центр Конфліктології і Права» Богдан Хмельницький (округ №200), «нашоукраїнець» Володимир Мамалига (округ №194), самовисуванець, член Партії Пенсіонерів України Володимир Матюша (округ №197) та самовисуванець, заступник директора з навчально-виховної роботи Корсунь-Шевченківської гімназії Ірина Алєксєєва (округ №196).

Зауважимо, деякі кандидати, що не є нардепами, вказуючи у графі «посада» БАЖАНУ посаду, писали «Претендую на посаду народного депутата України». Однак це не стосується вищеперерахованих осіб…

«Прочерк» звернувся за коментарем в ЦВК, щоб з’ясувати, чи перевіряв хтось правдивість внесених даних у декларації.

Як повідомили нам у Центрвиборчкомі, у деклараціях кандидатів насамперед перевіряли цифрові відомості. А до всього іншого ставилися менш прискіпливо. «Тож, можливо, хтось з кандидатів і помилився, вказуючи свою посаду», – сказали «Прочерку» в ЦВК.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Небайдужий 16.08.2012 21:11
http://www.youtube.com/watch?v=4NX4HJRzb6w

:lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Доктор Про 16.08.2012 13:14
Дурдом!! І таке шобло ЦВК реєструє? :P З такими кандидатами Україна перетворится в психіатричну лікарню :eek: :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Валентина 16.08.2012 12:10
Цитую Фелікс:
Н-Е-У-К-И !!!

ВИВЧАЙТЕ ЗАКОНИ УКРАЇНИ!
НАПИСАНО ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА.

Да что вы говорите? Помогите мне изучить законодательств о, хоть ссылочку скиньте пожалуйста, Василий Александрович, который большой "У-М-Н-И-К". :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 знаток 16.08.2012 11:58
ЗАКОН УКРАЇНИ Про засади запобігання і протидії корупції (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 40, ст.404) Стаття 12. Фінансовий контроль 5. Особа, яка
претендує на зайняття посади, зазначеної в пункті 1 та підпункті “а” пункту 2 частини першої статті 4 цього
Закону, до призначення або обрання на відповідну посаду подає в установленому законом порядку декларацію про
майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього
Закону. Примітка. 5. У позиції 3 зазначається займана декларантом посада або посада, на яку претендує декларант.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Екзорцист 16.08.2012 11:54
Можливо текст "претендую на посаду" у ЦВК замалювали маркером, так як інші дані: адреса, код та інше. Але що робити з цифрами, коли, наприклад, всього дохід менший ніж сума цифр в тому числі? Хто перевіряв склад сім'ї та їхні доходи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Вася 16.08.2012 11:43
Мамалига? Так он всю свою сознательную жизнь клоуном работал, то чему удивляться? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Фелікс 16.08.2012 11:40
Н-Е-У-К-И !!!

ВИВЧАЙТЕ ЗАКОНИ УКРАЇНИ!
НАПИСАНО ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Ігор 16.08.2012 11:24
Вах!Прікалісти! Особливо відзначився Богдан Хмельницький,як ий з гетьмана перекваліфікува вся в депутата))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Дядя Вася 16.08.2012 11:22
Не понял, а Вован что, бомж? А вообще-то правильно заполнил. Чтоб потом не переписывать :lol: