реклама

реклама

Генеральний директор ТОВ «Панда» і кандидат у нардепи від Партії регіонів по мажоритарному виборчому округу №196 Геннадій Бобов настільки впевнений у своїй перемозі на виборах, що навіть у декларації, поданій до Центрвиборчкому у графі «посада» написав: «Народний депутат України».


Декларацію ще поки кандидата в нардепи можна побачити на сайті ЦВК.

Насправді Геннадій Бобов є депутатом Черкаської обласної ради, що засвідчує і сайт облради.


реклама

Коментарі  

 
+3 #17 Правдоруб 20.08.2012 21:22
Свого часу , коли гена бобов був довіренною особою на виборах кандидата в "позор нации" ющенки нахвалявся, що купить собі героя украіни за 50 тисяч долярів, а потім в компаніі свого друзяки черевка після покупки героя жалівся що ще стільки ж прийшлося пропити. Слава Украіні і таким героям!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Василь 16.08.2012 18:47
Цитую Незалежність:
Народ! Якого беня ви вчепились у Бобова? Він хоч Щось дає державі.Робочі місця-в селах робота є людям.


Та робота непостійна і носить сезонний характер, так заводи випускають продукцію, але біля них півроку стоїть страшенний сморід, що люди коли вітер дує в напрямку їхніх осель - закривають вікна, а воду в селах де розташовані його ферми і плантації санстанція нерекомендує пити воду з колодязів.

Він отруює ставки, річки і колодязі. Ви готові пожертвувати своїм здоров'ям ради того, щоб раз в 5 років цілувати його улюблений мозоль? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Василь 16.08.2012 18:42
Цитую вова:
Як його фірма зветься - "Панда" чи "Па*ла"?


його фірма називається СТОЙЛО, а працівники - Б......0!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Сонька Золота Ручка 16.08.2012 14:32
Лора, а чому ти не взяла до себе в штаб ПеРдунів Ірку .........., хоча б на пару .......................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Сонька Золота Ручка 16.08.2012 13:58
Незалежність це напевно пані Лариса Булка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Муцик 16.08.2012 13:48
Якщо бути точнішим, то фірма називається "Банда"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #11 Незалежність 16.08.2012 13:29
Народ! Якого беня ви вчепились у Бобова? Він хоч щось дає державі.Робочі місця-в селах робота є людям.Він їм плате.Вони можуть виписать зерна, продуктів,худоб у. Мужики не поспивалися, бо є робота.Краще голосувать за таких як він, він і сам має, і ви цукор купляєте дешевий. Я особисто за БОБОВА.а ви чіпляйтесь до різної фігні.Він нормальний мужик.А вам зась до нього. Підніми розвалені заводи на черкащині, заплати податки, зроби щось таке щоб я хотіла обрати тебе!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 знаток 16.08.2012 11:56
ЗАКОН УКРАЇНИ Про засади запобігання і протидії корупції (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 40, ст.404) Стаття 12. Фінансовий контроль 5. Особа, яка
претендує на зайняття посади, зазначеної в пункті 1 та підпункті “а” пункту 2 частини першої статті 4 цього
Закону, до призначення або обрання на відповідну посаду подає в установленому законом порядку декларацію про
майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього
Закону. Примітка. 5. У позиції 3 зазначається займана декларантом посада або посада, на яку претендує декларант.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Муцик 16.08.2012 11:03
Панове, чому ви дивуєтись, ПеРдуни вже все за нас вирішили і вони впевнені що ми як стадо баранів за них проголосуємо... Так що думайти за кого віддати свій голос
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 землячок 16.08.2012 10:38
У вказаній графі вказується посада на яку ПРЕТЕНДУЄ декларант !