реклама

реклама

Учора на новому асфальтобетонному заводі виготовили вже 40 тонн асфальту. Про це на сьогоднішній нараді повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич.

За словами Сергія Олеговича, результати аналізу щодо якості свіжого асфальту будуть вже сьогодні.

Також він сказав, що завтра почнеться асфальтування вулиці Благовісної та наказав звернути увагу на регулювання руху під час ремонту: обмеження руху, перенос руху і так далі.

Директор департаменту житлово-комунального комплексу міськвиконкому Олександр Риджаніч, у свою чергу, зауважив, що ямковий ремонт триває. Сьогодні ремонтуватимуть вулицю Різдвяну. Для ямкового ремонту щодня планують використовувати по 60 тон асфальту.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Филолог от сохи 25.08.2012 07:09
Цитую 1:
В заголовке удивляет слово "Навіть".А что,его где-то ложили?:)

Ложат ***. Асфальт кладут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 1 23.08.2012 22:37
В заголовке удивляет слово "Навіть".А что,его где-то ложили?:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 СТО 23.08.2012 16:16
Цитую ЗАЗ- 965:
Цитую Оксана Колісник:
Ну можна було б уже так і не надриватися. Погода має бути гарною і після Дня Незалежності, а оце так в очі лізти після того, що наробили (не робили) воно якось... Словом, смішно. Ну і людям додаткові незручності - кому потрібно нюхати асфальтні випари в час святкових прогулянок?

А нам без героїчних подвигів нікак ніззя! Від Конституції вночі до асфальту на День незалежності.Все через ж...

ЗАЗ- 965 .Яка машина - такі й коментарі :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 1 23.08.2012 16:12
оо,уже завтра а еше вчера было сегодня)))интер естн оа завтраками до зимы докормит или люди наконец обеда попросят
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Правдоруб 23.08.2012 15:40
Танцору одарычу вечно чтото мешает то погода то казначейство то завод не запустился завтра придумает есчо чтото лишь бы опрадать свою дур...сть и некомпетентност ь. А дорог как не было так и нет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 ЗАЗ- 965 23.08.2012 12:30
Цитую Оксана Колісник:
Ну можна було б уже так і не надриватися. Погода має бути гарною і після Дня Незалежності, а оце так в очі лізти після того, що наробили (не робили) воно якось... Словом, смішно. Ну і людям додаткові незручності - кому потрібно нюхати асфальтні випари в час святкових прогулянок?

А нам без героїчних подвигів нікак ніззя! Від Конституції вночі до асфальту на День незалежності.Все через ж...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Колян 23.08.2012 12:09
Вовремя. Зима не за горами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Оксана Колісник 23.08.2012 10:45
Ну можна було б уже так і не надриватися. Погода має бути гарною і після Дня Незалежності, а оце так в очі лізти після того, що наробили (не робили) воно якось... Словом, смішно. Ну і людям додаткові незручності - кому потрібно нюхати асфальтні випари в час святкових прогулянок?